Nevyhazujte staré knížky, využijte výkup knih

Člověku se doma během života nastřádá mnoho věcí, menších i větších. Časem se kupí a vy zjistíte, že máte zbytečné množství nejen oblečení a kosmetiky, ale třeba i knih všeho druhu. Válí se vám z dob studií ve skříni učebnice? Zajímali jste se kdysi o fotografování, ale už jste knihy s touto tematikou nevytáhli několik let? Chcete se zbavit starých dětských knížek? První možností je sběr, což by byla obrovská škoda, protože ve sběru by se knihy spálily. Využijte raději výkup starých knih. Výkup knih Praha a okolí využívá mnoho lidí, díky čemu mají staré knihy šanci získat nový domov třeba právě u vás.

Výkup knih

Výkup knih

Výkup knih posune knihy o dům dál

Antikvariát Ježek nabízí výkup knih v celých sbírkách i jednotlivě, a to všech oborů a žánrů. Je jedno, zda skladujete knihy o architektuře, o koních, nebo se chcete zbavit například starých románů. Využijte možnosti poslat knihy dál, nevyhazujte je, je jich škoda.

Výkup knih Praha

Antikvariát Ježek má své sídlo v Praze, proto je Praha možná nejlepším místem pro výkup knih, nicméně pokud byste doma nastřádali větší množství knih, například po stěhování, je možné sjednat návštěvu, během které si zástupce antikvariátu knihy na vlastní náklady odveze a ještě před tím je zdarma ocení. Vyplacení za knihy se provádí v hotovosti.

Výkup knih i jiných papírových cenností

Nastřádat se vám doma může postupem času nejen mnoho knih, ale také jiného papírového zboží, jako jsou časopisy, obrazy nebo noviny. I o ty v Antikvariátu Ježek stojí! Nebojte se s případnými dotazy ohledně výkupu obrátit přímo na antikvariát. A možná, že po návštěvě webových stránek nebo samotného obchodu zjistíte, že někdo jiný výkup knih využil a díky tomu si pořídíte staré, duševně ovšem stále velmi hodnotné knihy, které byste jinde už nesehnali.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment