Projekty FINEP jsou na nejkvalitnějších pozemcích a v prémiových lokalitách

Developerská společnost FINEP působí na českém a slovenském trhu s nemovitostmi již více než 20 let a vybudovala si svým poctivým přístupem, kvalitou staveb a fungujícími službami velmi silnou pozici. K dnešnímu dni postavila více než 8 500 bytů a úspěšně dokončila desítky rezidenčních projektů v České republice a na Slovensku. Většina lidí má společnost FINEP spojenou především s kvalitním bydlením v zajímavých lokalitách. FINEP se ale zabývá kompletní revitalizací velkých územních celků a ve své nabídce má tedy logicky i komerční nemovitosti.

FINEP nyní nabízí k pronájmu atraktivní nebytové prostory

Společnost FINEP již osmý rok pokračuje ve výstavbě mimořádně úspěšného projektu Harfa Park v lokalitě Praha 9 – Nové Vysočany. V aktuální nabídce má nyní k pronájmu další dva velmi zajímavé komerční prostory. První nebytový prostor má rozlohu 26 m² a druhý 83 m², který je možné získat s ročním zvýhodněným měsíčním nájmem.

profi-clanky-cz_finep_cz_01

FINEP nabízí moderní bydlení na úrovni 21. století

Dokonalé spojení městské infrastruktury s přírodou. Tak bychom asi nejlépe představili atraktivní lokalitu Nad Přehradou na Praze 10 v Hostivaři, kde společnost FINEP nyní připravila k prodeji celou řadu nových bytů. Nedaleko vašeho nového domova najdete i veškeré potřebné služby; základní školu, mateřskou školu, restaurace, lékaře či poštu, ale také sportovní areál s tenisovými kurty a fotbalové hřiště. Milovníci bílého míčku s úsměvem přivítají i 9jamkové golfové hřiště.

profi-clanky-cz_finep_cz_02

K dalším zajímavým lokalitám, kde můžete získat nové bydlení, patří Malý háj na Praze 10. Z těchto bytů ve Štěrboholích budou nadšeni především všichni ti, kteří tráví rádi volný čas sportovními aktivitami. Nový sportovní areál s víceúčelovou halou stojí skutečně za to.

profi-clanky-cz_finep_cz_03

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku nebo se přijďte inspirovat do vzorového bytu společnosti FINEP.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment