Hledání zaměstnání a brigády přes internet

Hledáte práci, nebo brigády? Pak jste už určitě objevili různé internetové inzertní servery a pracovní portály. V této situaci se můžete octnout z rozmanitých důvodů. Možná práci zatím máte, ale rádi byste ji vyměnili za lepší. Další variantou je, že jste o práci přišli nebo se vám ji jako čerstvým absolventům nedaří najít. Velkou skupinu návštěvníků těchto pracovních serverů tvoří i ti, kteří hledají brigády a přivýdělky.

Brigády v Praze i celé ČR

Brigády v Praze i celé ČR

Personalistka.cz: inzerce prací i brigád

Web personalistka.cz je místem, kde máte poměrně velkou šanci najít zajímavé nabídky ve vašem regionu i v rámci celé ČR. Dnes už není výjimkou ani práce z domu, především na dálku přes PC nebo drobná manuální činnost. Vybírat můžete ze zaměstnání na plný i částečný úvazek, samozřejmě jsou zde i brigády. Ty nejsou určeny pouze pro studenty. Přivýdělek se může hodit i zaměstnaným nebo těm, kterým se nedaří najít klasickou práci.

Jak zvýšit své šance

Při snaze uspět u potencionálního zaměstnavatele je nejdůležitějším a prvním krokem zaujmout personalistu nebo jiného člověka, který určuje, kdo postoupí do dalšího kola výběrového řízení. Zaměřte se na kvalitu životopisu, vytvořte poutavý motivační dopis, přiložte svou profesionální fotografii. Pak se můžete dostat k pohovoru. Získat brigády nemusí být tak složité, ale určité požadavky budete muset také splnit.

Filtrování nabídek práce a brigády

Jak se orientovat v nabídkách prací a brigád na internetu? Stránky jsou většinou velmi jednoduché, takže se na nich vyzná i člověk méně zdatný v práci na PC.  Filtrování nabídek podle zadaných kritérií nebo vyhledávání konkrétních výrazů může ušetřit čas. Nebudete se muset prodírat inzeráty, které nejsou pro vás vhodné, ale zaměříte se na ty adekvátní. Třídit můžete podle regionu, pracovní pozice, platu, vzdělání, typu úvazku i dalších hledisek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment