Nejvýhodnější povinné ručení

Každý vlastník motorového vozidla pravidelně zvažuje, u koho si sjedná povinné ručení. Bez povinného ručení se samozřejmě neobejdete. Kryje veškeré škody, které zaviníte při dopravní nehodě ostatním účastníkům na jejich zdraví a majetku. Otázkou ale je, jaké si sjednat, aby pro vás bylo cenově výhodné a mělo také dostačující limit pojistného plnění.

Povinné ručení má mnoho výhod

Na trhu je mnoho nabídek a mnohdy je skutečně těžké zjistit si veškeré informace k tomu, abyste si zvolili tu nejvýhodnější. Proto je vždy dobré, mít k dispozici odborníky, kteří se v této oblasti pohybují již několik let, mají potřebné zkušenosti a kontakty a mohou pro vás vybrat jen to nejlepší. SAM Finance, s.r.o. je společnost, která již několik let zprostředkovává pojištění na našem trhu. Disponuje týmem odborníků, kteří ke klientům přistupují vždy individuálně. Vždy jim záleží na vašich konkrétních požadavcích a potřebách.

finance

Neváhejte se na finlist obrátit, buďte si jisti, že získáte nejvýhodnější povinné ručení pro váš vůz, které je aktuálně na trhu k dispozici. A ještě se tak vyhnete pokutám, které vám hrozí v případě, že byste povinné ručení sjednáno neměli. Mnoho lidí žehrá na to, že zrovna jim se nic stát nemůže, což je při dnešním silničním provozu velká nezodpovědnost.

Jako malý příklad pro porovnání našich nabídek výhodného pojištění uvádíme tuto variantu, se získáním 30% slevy. Jedná se o pojištění vozu Škody Octavia, rok výroby 2011, nafta 2.0, 103 kW, hodnota vozu 200000 Kč. My nabízíme jeho pojištění povinného ručení i havarijního pojištění v hodnotě 6053 Kč. Součástí nabídky je 5% spoluúčast –  min. 5000 Kč, klientem je 27letý člověk, který již má vyježděný bonus na povinném ručení 40%. Jinde za tohle pojištění zaplatíte průměrně 10 316 Kč. Ušetříte tedy 4 263 Kč. Sleva je navíc také slučitelná s Vaším bonusem za bezeškodní průběh.

Porovnejte si tento případ s Vaším aktuálním pojištěním. Pokud chcete využít kombinaci výhodné ceny, kvality a našeho servisu, budeme rádi, pokud nás kontaktujete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment