Sportovní a stylové boty pro rok 2017

Zatímco zima každoročně nepřináší zase až tak zajímavé kousky ve světě obuvi, jaro je na tom zcela jinak. A to z toho důvodu, že jednotlivý výrobci a značky mohou mnohem více experimentovat a přinášet na trh nové a zajímavé modely. A rok 2017 rozhodně nebude výjimkou. Už nyní můžeme říci, co bude hlavním trendem. Bude to především důraz na všestrannost a tak budou hitem boty, které vycházejí ze sportovních modelů, ale jsou určené na volný čas. Jak konkrétně vybrat ty pravé? Podívejte se s námi.

Pohodlnost jako základ

Je vaším cílem běžná volnočasová chůze? Občas zabrousíte do náročnějšího terénu a někdy také neodoláte a půjdete se proběhnout? Na to všechno vám dnes mohou posloužit jedny boty. Hit roku 2017, kterým budou Air Max boty. Jejich unikátem je právě důraz jak na celkovou všestrannost, tak i na jejich maximální pohodlnost při nošení. Díky tomu je oceníte i při delších procházkách, při kterých bude váš pohybový aparát namáhán skutečně minimálně. To ale nejsou jediné přednosti této boty, protože hitem je také:

  • Skvělý design
  • Kvalitní zpracování
  • Bohatý výběr variant

Kvalita, která nezklame

Nejenom pohodlnost je to, co bude v roce 2017 v rámci sportovních stylových bot jasně dominovat. Nezapomínejme také na to, že trendem bude i maximální kvalita. Pokud už si boty koupíme, je přirozeně jasné, že od nich očekáváme, aby nám vydrželi co možná nejdéle. I proto není dobré kupovat různé neznámé značky, nebo nakupovat v obchodech pochybné kvality. Když už kvalitu hledáte, je dobré ji najít u prestižní značky. My proto doporučujeme Adidas e-shop, který je jasnou ukázkou toho, že právě známé značky si i pro rok 2017 budou na kvalitě svých bot zakládat. A to ať už se jedná třeba o použité materiály, nebo má jít například o jejich zpracování.

Ve vzhledu převládá originalita

Boty nekupujeme jenom proto, aby se nám v nich dobře chodilo, nebo aby nám také vydržely. Jsou kupovány také z toho důvodu, aby nám slušeli. Je proto jasné, že boty v roce 2017 budou kromě své kvality spojeny také s unikátním vzhledem. Jsou značky, které budou sázet na pestrobarevnost, stejně jako budou značky, které budou naopak sázet na nadčasový design. Není to ale jediný směr, jak mít styl. Z jakého důvodu? Koupit si lze také oblíbené Conversky, které už po několik desítek let svůj základní a dnes tolik charakteristický design nijak výrazně nezměnily. Jenom upravily. A tak kombinace gumové podrážky a plátěného provedení nejenom že stále dominuje, ale i v roce 2017 bude patřit mezi směr, který bude rozhodně udávat správný trend. Samozřejmě i u této obuvi, stejně jako u všech zmíněných výše je třeba vsadit na originál. Jedině tak máte jistotu, že budete mít na svých nohách to nejlepší, co nejznámější hráči na poli s obuví nabídnou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment