Splňte si svá přání

Naše přání

Přál jste si někdy něco, ale Vaše přání se nesplnilo? A umíte si vůbec správně přát? Slyšel jste někdy o knížce Tajemství nebo Jak si správně přát? Ne? To nevadí, pokusím se Vám shrnout obě tyto knihy dohromady.

Všechna přání se uskutečňují. Každý rok, měsíc, den, hodinu, dokonce i každou vteřinu. Neexistuje žádné omezení, kdy si můžete přát a kdy ne. Nemusíte čekat na padající hvězdu či chytat zlatou rybku. Můžete si přát kdykoli a cokoli. Omezení existuje pouze ve vaší hlavě.

Proč se Vaše přání neplní, i když si něco přejete hrozně dlouho a pořád na to myslíte? To je právě ono. Nemůžete na to pořád myslet, říkat si: “Chci…”. Univerzum nepodporuje chtíč. Správné znění přání zní “Mám (např. partnera).”, “Jsem (např. úspěšný).”
Někdy se přání nesplní jen proto, že neočekáváte, že by se mohlo splnit. To je chyba.

Univerzum splní každé přání a je jedno, jestli na Váš život bude působit pozitivně či negativně. Což znamená, že se Vám splní i nechtěná přání, Vaše pochyby a myšlenky. Jedinou možností, jak zabránit splnění nechtěného přání, je myslet pozitivně za každé situace. S pozitivním myšlením přijdou i pozitivní přání.

Co je to vlastně Univerzum? K tomu, abyste si správně přáli Vám postačí představa, že je to vesmírná zásilková služba, která má na skladě úplně všechno!

A jak si správně objednat u vesmírné zásilkové služby?

1) Myslete pozitivně, udělejte si čas a klid.

2) Jste v klidu? Uvolnění? Tak nyní můžete začít s objednávkou. – Drahý Vesmíre, objednávám si… (např. dobře placenou práci). Přání je třeba procítit srdcem.

3) Objednávku uložte (v hlavě) a už neopakujte. Tím je objednávka vyřízená.

4) Poděkujte.

 

přání

TIP: Přestože se Vám přání ještě nesplnilo, chovejte se, jako by už dávno bylo splněné. Například: přejete si otěhotnět? Přejte si to podle návodu výše. Dále žijte tak, jakoby miminko již bylo na cestě. Vybudujte mu pokojíček, kupte dupačky. Vesmír tak uvidí, že jste na splnění přání připraveni a splní se mnohem dříve.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment