Nový internetový správce osobních financí

Kontrola pro vaše finance

Veškeré vaše finance, tedy přehled příjmů a nákladů můžete mít pod absolutní kontrolou. A to v kterýkoli okamžik, bez zdlouhavého zaznamenávání údajů.  Nezáleží na tom, kolik máte bankovních účtů, domácností, různých výdajů či příjmů. Royfis vám umožní mít aktuální náhled na vaši kompletní finanční situaci. Budete doslova každou minutu vědět, kolik vám zbývá na účtu nebo účtech, za co přesně jste utratili vaše peníze a kolik vás stojí provoz vašeho vozu/ů nebo domácnosti/i.

finance

Možnost pro řešení financí

Nepotřebujete si vést záznamy ručně, či si je zaznamenávat do tabulek a šanonů. Stačí se přihlásit k vašemu účtu a pomocí synchronizace se vám automaticky bude zobrazovat jejich aktuální stav a zároveň uvidíte zcela konkrétně, na co jste vaše finance také vynaložili. Výdaje je totiž možné jednoduše, automaticky a naprosto přehledně rozpoznat a roztřídit do různých kategorií. Pro lepší srozumitelnost uvedeme jednoduchý příklad. Koupíte si v parfumerii váš oblíbený parfém a zaplatíte jej pomocí vaší platební karty. Ve správci vašich financí se ihned po platbě objeví datum nákupu, kategorie, v tomto případě zdraví a krása, název obchodu a částka, kterou jste zaplatili a aktuální stav vašeho účtu.  Ve stejném duchu si můžete zobrazit, kolik, za co a kdy jste investovali do provozu vašeho vozidla, nebo vašeho bytu. V přehledu výkazů navíc zjistíte, jak se vaše finance pohybovaly v předchozích měsících. Velmi snadno tedy můžete porovnat, zda se vaše výdaje zvyšují  a pokud ano, která konkrétní položka nebo položky v tom hrají roli. Také si samozřejmě porovnáte vaše příjmy a celkové zůstatky.

finance

Pokud hledáte skutečně fungující, jednoduchý a přehledný systém, zprůhledňující vaši finanční situaci, který je povedený i po designové stránce, pak je Royfis tím pravým. Kdekoli a kdykoli si zobrazíte položky, které vás zajímají. Zapomeňte na hromadění papírů a záznamů. Ušetříte čas i fyzické místo u vás doma nebo v kanceláři.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz

Profi články
  • 4
    Shares

1 Comment on Nový internetový správce osobních financí

Leave a comment