Nikdy není moc pozdě

Nikdy není moc pozdě. To jsem sám sobě namlouval, když jsem si projížděl pracovní nabídky a stále nemohl najít tu pravou. Ne, že by se mi žádná z pracovních pozic nelíbila, vždy jsem však mírně pokulhával v požadavcích na znalosti cizích jazyků. S postupem času jsem docházel k závěru, že se bez certifikované znalosti angličtiny a němčiny prostě neobejdu.

Ne, že bych německy a anglicky neuměl, ale potřeboval jsem si své znalosti osvěžit. Projít si gramatiku, slovíčka a hlavně získat na svoji jazykovou úroveň tu správnou certifikaci. Navíc jsem nechtěl zbytečně ztrácet čas, neboť účty se sami nezaplatí a já chtěl do své vytoužené práce nastoupit, co možná nejdříve to půjde.

Začal jsem tedy hledat na internetu vhodný kurz angličtiny a kurz němčiny v Brně. Bohužel stále jsem narážel na fakt, že všechny jazykové kurzy byly již obsazené anebo již běžet začaly. Když jsem se telefonicky snažil přihlásit na probíhající jazykové kurzy angličtiny v Brně v jedné nejmenované jazykové škole, bylo mi řečeno, že si musím půl roku počkat, než začne kurz běžet znovu.

Sebevíc jsem se v tu chvíli přesvědčoval, že přece nikdy není moc pozdě, začínal jsem se pomalu stresovat, že jsem svoji šanci zopakovat si toliko potřebné jazyky zcela prošvihl.

Každý už v životě někdy něco prošvihl

Každý z vás už určitě také, jako já tenkrát, v životě něco a někdy prošvihl. Ať už jste zapomněli zaplatit složenku včas, vyzvednout děti ze školky anebo třeba jen vrátit knížky do knihovny. Naše zapomnětlivost nás často stojí čas i peníze a působí nám nepřiměřený stres. Mnohokráte jsme šťastní, když se naše zapomenuté resty dají vyřešit penězi.

Častokráte bývá totiž deadline konečný a my jsme danou věc prošvihli nadobro. Tak například já jsem naposledy prošvihl taneční pro pokročilé, kdy se po termínu jejich začátku bohužel již nedalo přihlásit. Znamenalo to pro mě, že pokud se chci přihlásit, musím čekat dalšího půl roku, než kurzy znovu otevřou. Navíc nikdy není napsáno, že si za půl roku vzpomenu včas a termín k podání přihlášky opět nepromeškám.

Co dnes dostanete zadarmo

Státní jazyková škola PELICAN vás čekat na další začátek kurzu, jako výše zmíněná nejmenovaná jazyková škola, rozhodně čekat nenechá a potencionálním studentům navíc nabízí ukázkovou hodinu zcela zdarma. Máte tedy příležitost navštívit hodinu na vámi vybraném kurzu, a pokud se vám na ní bude líbit, můžete se rovnou přihlásit.

Na rozdíl tedy od většiny vzdělávacích institucí (jako jsou například vysoké školy) státní jazyková škola PELICAN vám umožňuje nastoupit i do již probíhajících kurzů. Díky tomu ušetříte nejen čas, který byste ztratili čekáním na nový začátek dalšího kola pro jazykové kurzy, ale i čas strávený na kurzech, neboť absolvujete váš kurz o poznání dříve společně se všemi ostatními, kteří se přihlásili včas.

Máte tak jedinečnou příležitost dohnat vše, co jste doteď zanedbali. Já jsem na vašem místě rozhodně neváhal. Přihlásil jsem se na jazykový kurz angličtiny a kurz němčiny u jazykové školy PELICAN, a i když oba kurzy již běžely, zdárně jsem dohnal své spolužáky, dodělal si potřebnou certifikaci, a nakonec i uspěl u několika z pohovorů, na které jsem se krátce nato přihlásil. V práci jsem dnes spokojený a za vše tak trochu vděčím jazykové škole PELICAN, která mi umožnila nastoupit do již probíhajících kurzů.

Obavy z toho, že by vám chyběly znalosti z předcházejících hodin, rozhodně můžete vypustit z hlavy. Můžu vás s čistým svědomím ujistit, že s podporou profesionálních lektorů z jazykové školy PELICAN své kolegy z kurzu rychle doženete a na závěrečnou zkoušku budete umět vyučovaný jazyk stejně dobře jako oni, i když se přihlásili do kurzů o poznání dříve, než jste to udělali vy sami.

Tak nad čím ještě váháte? Abych vám ušetřil čas, přikládám odkaz na přihlášení na bezplatnou ukázkovou hodinu rovnou sem. Díky tomu neztratíte ani minutu navíc dalším googlování. Vaši vysněnou znalost jazyka a tedy i vaši budoucnost a skvělé uplatnění máte teď na dosah své myši.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment