S Kerastukem zvládnete omítku sami

Na první pohled palčivá otázka. Ale nebojte, nic není tak horké, jak to na první pohled vypadá. Moderní doba nabízí moderní postupy a každý trochu šikovný kutil zvládne v podstatě vše. Týká se to i vnitřních omítek. Na trhu je spousta různých směsí od různých výrobců. Pojďme se ale podívat na jednu, která je právě zaměřena svými vlastnostmi a výhodami na laiky.

Kerastuk

Kerastuk

Netřeba býti zedníkem

Jako laik potřebujete směs, která bude jednoduchá na přípravu. To znamená, že se nebudete chtít zaobírat přesnými poměry při míchání. Nebudete chtít směs míchat speciálním nářadím do vrtačky. Nebudete si chtít zaneřádit při její přípravě polovinu bytu. Je vůbec něco takového na trhu? Ano, třeba omítková směs Kerastuk. Ta je dodávána v kyblících různých hmotností. Jemná směs je ve formě pasty, takže odpadá zdlouhavé míchání a dodržování receptur. Stačí jednoduše promíchat nějakou vařečkou, která se ocitne zrovna poblíž. To je celé, můžeme se hned po otevření vrhnout do práce, která vás bude bavit. Je tak zaručeno, že směs má ideální konzistenci a práce s ní bude rychlá a efektivní a zvládne ji opravdu každý.

Binec kam se podíváš.. nebo ne?

Jistě, že ne. Moderní doba nabízí moderní řešení. Díky Kerastuku, kde odpadá příprava směsi, si nezaneřádíme žádné jiné místo v bytě, než upravovaný prostor. A i tady pouze v té nejmenší možné míře. Díky celkové jednoduchosti a nenáročnosti tak práci s omítkou zvládne opravdu každý a ještě se nenadře u následného úklidu. Nic tak nebrání abyste projevili svou fantazii a vyřádili se v bytovém designu. Není se čeho bát a vlastnoruční práce na vlastním bydlení je jeden z nejzábavnějších koníčků na světě. Vyzkoušejte Kerastuk, budete mile překvapeni.