Vnitřní omítky a jejich realizace

Vnitřní omítky

Nevíte, jaké jsou možnosti?

Stojíte před rozhodnutím,  jaké materiály použijete pro vnitřní omítky své nemovitosti. Nechte si poradit.

nelepi

Vnitřní omítky

Zaměřme se na vhodné vnitřní omítky. Na jedné straně budete mít klasickou, „suchou“ směs. Na straně druhé pak omítková směs Kerastuk na vnitřní omítky. Směs jemného křemenného písku, kaolinu, vápna a organického pojiva.

Běžnou směs bude třeba vymíchat, jeden z pracovníků tak bude připravovat materiál pro druhého, který omítku nanáší. Vnitřní omítky Kerastuk se naproti tomu dodává ve formě již připravené pasty, stačí lehce ručně promíchat a jediný pracovník může nanášet.

Rozdíly mezi vnitřními omítkami se násobí

Z výše uvedeného jednoduše vyplývá, že s vnitřními omítkami Kerastukem dokážete nanést cca. dvojnásobné množství metrů čtverečných. Nebo, chcete-li, dokážete celou omítku nanést za poloviční dobu. „Osvobodíte“ jednoho pracovníka od přípravy směsi, který tak může také nanášet omítku. Propočítáte-li s objemnějšími zakázkami, na kterých pracuje více pracovníků delší čas, dostanete se k velmi zajímavým číslům. Počet takto ušetřených „člověkohodin“ může být nakonec opravdu velký. A to znamená ušetřenou spoustu času v rámci plnění termínu a samozřejmě i spoustu peněz za lidskou práci. Doporučujeme vnitřní omítky Kerastuk.