Vnitřní omítky v bytě, zvládnete hravě.

Omítkov

Na první pohled palčivá otázka: zvládnu vnitřní omítky v bytě?  Ale nebojte, nic není tak horké, jak to na první pohled vypadá. Moderní doba nabízí  moderní postupy a každý trochu šikovný kutil zvládne v podstatě vše. Týká se to i vnitřních omítek. Na trhu je spousta různých směsí od různých výrobců. Pojďme se ale podívat na jednu s kterou to zvládnete.

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky

Netřeba býti zedníkem, vnitřní omítky zvládnete

Jako laik potřebujete omítkovou směs Kerastuk, která je jednoduchá na přípravu. To znamená, že se nebudete zaobírat přesnými poměry při míchání. Nebudete omítkovou směs míchat speciálním nářadím do vrtačky. Nezaneřádíte polovinu bytu. Je vůbec něco takového na trhu? Ano, třeba právě již zmíněná vnitřní omítka Kerastuk. Dodávaný v kyblících různých hmotností. Jemná směs je ve formě pasty, takže odpadá zdlouhavé míchání a dodržování receptur. Stačí jednoduše promíchat nějakou vařečkou, která se ocitne zrovna poblíž. To je celé, můžeme se hned po otevření vrhnout do práce, která vás bude bavit.

Binec kam se podíváš.. nebo ne?

Jistě, že ne. Moderní doba nabízí moderní řešení. Díky vnitřní omítce Kerastuk, odpadá příprava směsi, si nezaneřádíme žádné jiné místo v bytě, než upravovaný prostor. A i tady pouze v té nejmenší možní míře. Díky celkové jednoduchosti a nenáročnosti tak práci s omítkou zvládne opravdu takřka každý a ještě se nenadře u následného úklidu. Nic tak nebrání, abyste projevili svou fantazii a vyřádili se v bytovém designu. Není se čeho bát a vlastnoruční práce na vlastním bydlení je jeden z nejzábavnějších koníčků na světě. Vyzkoušejte vnitřní omítky Kerastuk, budete mile překvapeni.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment