Jak si vybrat nůžkový párty stan 3×3 nebo3x6 m?

stavvvvvVětšina zahrádkářů a milovníků pobytu na čerstvém vzduchu se už obvykle nemůže dočkat jara, kdy se s prvními slunečními paprsky přesune na zahradu – ať už za účelem zahradních prací, oblíbeného grilování nebo odpočinku pod širým nebem. Po dlouhé zimě je důležité důkladně prohlédnout veškeré zahradní vybavení a případně dokoupit nové, aby Vás nic nepřekvapilo a mohli jste si užívat zdravého povětří co nejvíce.

Mezi naprosté nezbytnosti při pobytu na zahradě patří zahradní nůžkové párty stany. Oceníte je nejen tehdy, kdy chystáte zahradní slavnost neboli garden party. Nezastupitelnou úlohu mají i jako zahradní altán, dočasné mobilní skladiště či přístřešek pro dříví nebo zahradní techniku. Nůžkových párty stanů je na trhu opravdu veliké množství. Jak se mezi nimi orientovat?

Nůžkové párty stany a jejich druhy

Zahradní párty stany se od sebe liší zejména těmito parametry:

  • velikostí,
  • barevným provedením,
  • kvalitou zpracování.

Rozměry nůžkových párty stanů

Při rozhodování, jakou velikost nůžkového párty stanu si pořídit, se rozhodujeme podle účelu, pro který ho budeme používat,velikosti Vašeho pozemku, a především podle počtu osob, které ho budou využívat. Pokud hledáte zahradní přístřešek pro své nejbližší nebo jen pro pár přátel, kteří se do něj uchýlí v případě deště, stačí Vám nůžkový párty stan o rozměrech 3×3 m. Můžete si případně pořídit nůžkových párty stanů 3×3 několik kusů a v případě potřeby je libovolně propojovat.

 

Jestliže pravidelně hostíte větší společnost nebo potřebujete pod střechu umístit i stůl, židle, lehátka či další zahradní nábytek, zvolte raději nůžkový párty stan se základnou 3×6 m. Obecně se dá říci, že párty stan o rozměrech 3×6 m pojme přibližně 8-16 osob. Opět zde platí, že tyto stany můžete mezi sebou různě propojovat. V ideálním případě si pořiďte malý nůžkový párty stan 3×3 m i větší 3×6 m. Získáte tak hned několik možností, jak na své zahradě vytvořit chráněnou oázu klidu.

starararrBarevné provedení nůžkových párty stanů 3×3/3×6 m

Nůžkové párty stany 3×3 i 3×6 m nabízejí prověření dodavatelé v nejrůznějším barevném a designovém provedení. Klasickými barvami, jako je elegantní bílá nebo univerzální modrá, nikdy nic nezkazíte. Pokud se chcete více odvázat, zvolte výraznější barvy, jako je vínová, oranžová, žlutá a podobně. Vždy záleží na účelu, k jakému chcete Váš nůžkový párty stan využívat, a na exteriéru, kam chcete nůžkový stan 3×3 nebo 3×6 m umístit. A pochopitelně na Vašem estetickém cítění. Možnosti jsou však opravdu široké.

Doplňky k nůžkovým párty stanům 3×3/3×6 m

Nezapomeňte ani na doplňky k nůžkovým párty stanům, jako jsou boční stěny, moskytiéry, náhradní střechy nebo jednotlivé konstrukční díly. Promyslete si včas i dobré osvětlení stanu, aby Vás přicházející šero nedonutilo ukončit zahradní slavnost předčasně, a pro chladnější měsíce roku i případné vytápění párty stanu přímotopem. Pokud instalujete nůžkový párty stan 3×6 na větrném místě, zvažte i případné pořízení speciálních kotvících lan nebo ochranných plachet. Jen tak budete mít jistotu, že Vám zábavu nezkazí žádná nepříjemnost a Vy si zahradní párty užijete až do úplného konce.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment