Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz zvýší šanci na získání práce

Najít dobrou práci může být náročný proces, a není výjimkou, že člověk hledá dlouhé měsíce, než se zadaří.

Ano, nabídky zaměstnání jsou, ale pokud mají vyhovující platové ohodnocení a týkají se vašeho oboru, je mnoho zájemců o jedno místo. Kolotoč docházení na Úřad práce, procházení inzertních serverů, odpovídání na nabídky, zasílání životopisů a neustálé doufání v to, že vás pozvou na pohovor, se na člověku může negativně podepsat a není se čemu divit. V tomto nelehkém období, nebo také v případě, že práci máte, ale rádi byste ji vyměnili za lepší, vám může pomoci spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz

Žirafa.cz

Žirafa.cz

Co je činností personální agentury Žirafa.cz

Personální agentura Žirafa.cz pomáhá uchazečům o zaměstnání lépe se orientovat na trhu práce a vyhledat ty nejvhodnější nabídky. Je to totiž nejen o štěstí, ale i o znalosti, kde vlastně práci hledat, o sebeprezentaci, zkušenostech a vzdělání. Zjednodušeně řečeno, personální agentura pomáhá lidem najít nabídky práce a zaměstnavatelům zase nové zaměstnance. Je to spolupráce oboustranně výhodná. Moderní agenturou, na kterou je spolehnutí a se kterou se vám bude hledat práce hned příjemněji, je personální agentura se snadno zapamatovatelným jménem Žirafa.

Formulář, životopis a fotografie jsou základ

Pokud služby této agentury využijete, nemusíte se bát, že to bude drahé, Žirafa.cz vám totiž pomůže práci najít zdarma. Jedná se o mladou, moderní a inovativní společnost s elánem do toho, co dělá. Jak vůbec spolupráce funguje? Na stránkách najdete sekci „Chci práci“ a zde vyplníte formulář, jde to dokonce částečně i za pomoci údajů, které máte na svém Facebooku, pokud jsou pravdivé. Jedná se o informace o vás, o vašem vzdělání, dosavadním zaměstnání, představě o nové práci, lokalitě, platu. Poté již jen přiložíte svou aktuální fotografii a životopis. Po odeslání se formuláři bude věnovat personalista agentury. Díky tomu, že vše vyplníte pečlivě, zvýšíte svou šanci na nalezení zaměstnání.  

Personální agentura Žirafa.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment