Moje malé radosti

Blog - Moje malé radosti

Blog – Moje malé radosti

Nemusíte být pouze z okolí Brna, aby vás zaujal blog Moje malé radosti, který se zaměřuje na vše, co nás může aktuálně zajímat, z čeho můžeme každodenně čerpat inspiraci. Jeho autorkou je slečna, která bydlí v Brně a její život je velmi akční, což se také odráží na mnoha tématech, která na blogu najdete. Na těchto stránkách, které se nejen velmi sympaticky jmenují, ale také tak vypadají, najdete spoustu zábavy, ale i užitečných věcí. Jedná se blog, který se rychle plní novými zajímavými informacemi k mnoha různým akcím, tipům, výrobkům. Jak zjistíte sami, přijít o ně by byla škoda, aby se tak nestalo, přidejte si blog na váš facebook, uvidíte, že nebudete litovat. Budete mít možnost využít spoustu nápadů a postřehů k tomu, jak trávit volný čas, které akce a události si můžete užít a vychutnat. Při jeho čtení se rozhodně nudit nebudete.

 Nový life-stylový blog

Častým tématem blogu je jídlo. Toto téma je dnes nedílnou součástí života, kterou velká většina lidí začala brát konečně vážně. Není jim jedno, co jedí, a pokud jim na sobě skutečně záleží, tak se o jídlo a vše s ním související zajímají. Pokud hledáte tip na novou restauraci, kterou chcete vyzkoušet, nebo máte nějakou už vyhlídnutou, ale obáváte se toho, aby pro vás její návštěva nebyla zklamáním a zbytečně vynaloženými penězi. Nebo se chcete zúčastnit food akce, ale nevíte, co vás na ní může čekat, mrkněte sem. Možná právě teď v létě oceníte článek o tom, kde točí opravdu dobrou zmrzlinu.

blog

 Jídlo, kosmetika a jiné zajímavosti

A protože se jedná o life-stylový blog, neomezuje se pouze na věci kolem jídla. Tipy, kterými může přispět i vám rozhodně nešetří. Chcete se vyhnout chemické kosmetice a zkusit si vyrobit si vlastní. Pak si nenechte ujít článek, ve kterém je na blogu velmi zajímavou a přístupnou formou napsána zkušenost z kurzu, který se právě přírodní kosmetice věnuje. Našli jste v regálu vašeho obchodu něco zdravého k mlsání, ale nevíte, jestli by vám chutnalo, je velmi pravděpodobné, že i tuto odpověď zde objevíte. Témata týkající se zdravého mlsání jsou zde totiž také, stejně tak jako třeba inspirace na relaxaci, dobrou knížku a mnoho dalšího, včetně recenzí na různé zboží. Popřípadě napište autorce blogu váš tip, na to, co chcete otestovat, ale sami si netroufáte. Třeba i právě vaše téma bude součástí těchto stránek, což oceníte nejen vy, ale také ti, kteří už tento blog pravidelně sledují.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment