Co si obléci v těhotenství? Pomůže těhotenská móda

Těhotenská móda

Těhotenská móda

Očekáváte právě své první dítě? Nebo snad druhé či třetí? Ať tak či tak, možná jste si ještě stále nepořídila pohodlné oblečení, které vás nikde nebude tahat a umožní vám volnost a pohodlí i s rostoucím bříškem. Právě pro vás je tady těhotenská móda!

Luxusní těhotenská móda

Všechny maminky by období těhotenství měly prožívat v radosti a co nejméně se stresovat, abychom našemu plodu dopřávaly to nejlepší. Ovšem mnohé z nás si nemohou dovolit jen tak „nic nedělat“ a musí chodit do práce, dokud jim to tělo dovolí. Pokud pracujete ve společnosti, kde je třeba dobře vypadat, pak můžete narazit, když se bříško začne zvětšovat a vy zjistíte, že už vaše elegantní kalhoty s halenkou neobléknete. Nemusíte mít ale strach, elegantní těhotenská móda vám nabízí velký výběr i takovýchto kousků. Na výběr jsou jak jednobarevné halenky jednoduššího střihu, tak halenky vzorované. Kalhoty jsou také velmi pohodlné a navíc elastické, takže se skvěle přizpůsobí vaší měnící se postavě. V pase pak mají stahovací pás, takže je využijete od prvních až do posledních dnů vašeho těhotenství.

Elegantní těhotenská móda

Samozřejmě je třeba mít oblečení i ležérnějšího typu, když se jdeme ven projít, nakoupit či popovídat si s kamarádkami. Pak určitě oceníte kalhoty teplákového stylu, které zajišťují maximální pohodlí během nošení. Navíc v kombinaci s podpatky se hodí i na večerní příležitosti. V tomto devítiměsíčním období zajisté oceníte také pohodlné svršky či šaty z bambusového vlákna. Bambusové vlákno je hypoalergenní, antibakteriální a zároveň termoregulační, takže v něm v létě nebude takové horko.

Z bambusových vláken si můžete pořídit například jednoduché těhotenské šaty, které vynosíte jak před, tak po porodu. Tyto šaty jsou bestsellerem mezi maminkami, jelikož disponují podvojnou přední částí, která kryje speciální výřezy sloužící ke kojení. Jednoduše v nich tak nakrmíte vašeho potomka téměř kdekoliv a kdykoliv.

Luxusní těhotenská móda nabízí také večerní či dokonce svatební šaty, bez kterých se neobejdete, pokud si v tomto období plánujete udělat i váš svatební den!

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment