Vysokozdvižný vozík – pomocník při skladování a manipulaci

Vysokozdižný vozík Desta Rosservis

Vysokozdižný vozík Desta Rosservis

Vysokozdvižný vozík je v mnoha oborech dnes již nenahraditelným pomocníkem. Tato manipulační technika se uplatní nejen ve skladových prostorách, ale také v logistice, výrobních halách, stavebnictví, průmyslových podnicích a zcela určitě i v dalších odvětvích. Umožňuje rychlou a přesnou manipulaci předmětů, které bychom bez její pomoci stěhovali pouze s velkými obtížemi.

Pokud potřebujete přemisťovat těžké předměty a náklady, zvedat je do výšky, pak je vzv ideálním strojem. Skladová technika se zkrátka bez vysokozdvižných vozíků již neobejde.

Vysokozdvižný vozík a jeho přednosti

Vysokozdvih dokáže ušetřit čas a také finance. Proto se při výběru vysokozdvižných vozíků nevyplácí považovat jako hlavní kriterium jejich cenu. Aby vzv splňoval všechny vaše požadavky, je důležité při jeho pořizování zvážit, zda bude využíván pro práci v terénu, nebo ho bude nutné ovládat v menších prostorách.

Vysokozdižný vozík Desta

Pohon vozíku, přídavná zařízení pro vzv a doplňky se volí právě dle provozu, ve kterém bude pracovat. Vozíky mohou být poháněny dieslovým motorem nebo elektronickým pohonem. Dalšími parametry, které je důležité brát v potaz, jsou požadovaná nosnost, výška zdvihu a konstrukční omezení.

Využití vysokozdvižného vozíku

Vysokozdvižné vozíky Desta jsou vždy plně přizpůsobeny individuálním potřebám klientů. Společnost Rosservis nabízí k prodej použitý vozík Desta se zárukou dva roky, včetně poradenství k této skladové a manipulační technice.

Aby mohly být vzv naplno využívány k tomu, k čemu byly také sestaveny, je naprosto nezbytné využívat možnosti jejich generálních oprav, technických prohlídek a dalšího nabízeného servisu. Ani ten nejkvalitnější vysokozdvižný vozík se zkrátka neobejde bez pravidelné údržby, a proto je dobré mít k dispozici dostupný servis vzv v rámci celé České republiky. Nikdy nevíte, kdy jej budete potřebovat využít. Vždy se hodí mít potřebné pracoviště servisu po ruce, nebo si technika zavolat v rozmezí pár hodin přímo do firmy. Vysokozdvižný vozík je Vaší dlouhodobou investicí.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment