WEBUS – unikátní eshop zdarma

eshop

Eshopů je plný internet, takže přijít s něčím novým není úplně jednoduché, ale neomezený eshop zdarma, který najdete na adrese www.webus.cz, takovou novinkou je. Je to vlastně handmade eshop, tedy nákupní portál kombinující nabídku handmade neboli rukodělných výrobců a eshopů s klasickým spotřebním zbožím. Registrace je zdarma a vítáni jsou jak všichni tvůrci a provozovatelé eshopů, tak i nakupující.

Neomezený eshop zdarma

Webus.cz je neustále se rozvíjející projekt, který je společnou platformou pro výběr zajímavého zboží z nabídky různých eshopů a také bezplatnou možností prodat své výrobky pro ty, kteří rádi sami něco vytvářejí, ale zatím nenašli způsob, jak své výrobky nabídnout široké veřejnosti.

Webus umožňuje jednoduchou registraci na http://www.webus.cz/registrace, kde si můžete vybrat, zda se chcete zaregistrovat jako nakupující či prodávající. Tvůrci si mohou na webu vytvořit své profily a tak svou nabídku pro nakupující v sekci Handmade zatraktivnit. Na rozdíl od jiných podobných webů nemusíte za vytvoření svého profilu platit žádné vysoké registrační poplatky. Naopak, šikovným jednotlivcům i třeba chráněným dílnám nabízí web možnost propagace i díky profilům na dalších sociálních sítích – na Facebooku https://www.facebook.com/webuscz, Twitteru https://twitter.com/Webuscz, Pinterestu https://cz.pinterest.com/peara0527/ i na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=tBBe9Ow6SkM&feature=youtu.be

Více informací o sobě i svých výrobcích mohou tvůrci napsat také na blog Webus http://www.webus.cz/tipy_k_nakupu.

eshop

Pro provozovatele eshopů je připraven import XML feedu na nákupní portál Webus. Nový eshop s potenciálem oslovit zcela nové zákazníky je tak vytvořen za pár minut. Zboží je nabízeno v 10 kategoriích: Dětské zboží, Dům a zahrada, Elektronika, Hobby, Kosmetika a zdraví, Oblečení a móda, Sport, Zážitky a ubytování, Erotické zboží a již zmíněná kategorie Handmade.  Samostatnou částí portálu je Dovoz zboží z USA, která nabízí možnost dovozu zboží z amerických eshopů prostřednictvím spolehlivé společnosti Cz-Ebay.

Vyzkoušejte nová eshop Webus

Webus je ideálním místem pro nákupy všeho druhu. Ať už sháníte dětské pleny, semínka bylinek, sluchátka k mobilu, nebo ručně pletený svetr jako od babičky, na www.webus.cz najdete všechno snadno a rychle.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment