Registrace vozidel a stk

Registrace vozidel a stk

Registrace vozidel

Registrace vozidel probíhá buď v případě nového vozidla, motocyklu či přívěsu, jež je potřeba zaregistrovat nebo pak u ojetého vozu, který potřebujete přepsat na nového majitele. Tyto služby mimo jiné nabízí spzservis.cz. Můžete se na ně s důvěrou obrátit v případě registrace vozidel, i pokud potřebujete připravit svůj vůz či motorku na STK. Komplexní řešení služeb, rychlé jednání a perfektní komunikace se zákazníky – zajistí převod vozidla i přihlášení vozidla, to jsou hlavní důvody, proč se obrátit na spzservis.cz.

Registrace vozidel a stk

Registrace vozidel a stk

Přepis vozidla na nového majitele

Potřebujete zajistit přepis vozidla na nového majitele? Jedná-li se o ojetý vůz, převod je uskutečněn ve městě, kde bydlí prodávající. Převod můžete provést také v sídle společnosti SPZ servis, a to na základě plných mocí. Na přepis vozidla vám bude stačit několik hodin. Prodávající i kupující by měli předložit doklad totožnosti a úředně ověřenou plnou moc. Zplnomocněním jiné osoby ušetříte mnoho času.

Registraci i převod vozidla můžete vyřídit velmi jednoduše a především rychle. SPZ servis lze kontaktovat emailem či telefonicky, pokud nechcete utrácet za hovor, stačí zanechat na webových stránkách vzkaz s vaším telefonním číslem a pracovníci společnosti vám zavolají zpět. Je třeba zajistit také odhlášení povinného ručení ze strany prodávajícího.

Komplexní služby pro každého

Na společnost spzservis.cz se můžete obrátit nejen, pokud potřebujete přepsat ojetý vůz na nového majitele, ale také v případě registrace vozidel. Nejprve je třeba vyřešit sjednání povinného ručení, které je zároveň podmínkou, aby byl vůz zapsán do registru vozidel. Zajistit povinné pojištění vozidel je prioritou.

Majitelé automobilu jsou povinni hlídat si platnost STK. Často na to však zapomenou a malér je na světě. SPZ servis může váš problém vyřešit a příprava na STK už nebude vaší noční můrou. Stačí se zaregistrovat do databáze a společnost vám vše ohlídá. Navíc vám pomůže zajistit také dálniční známky ČR.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment