Proč jsou nízkoenergetické dřevostavby skvělou volbou pro bydlení?

Nízkoenergetické dřevostavby

Proč jsou nízkoenergetické dřevostavby skvělou volbou pro bydlení?

Uvažujete nad novým bydlením? Pokud ano, zkuste nízkoenergetické domy. V současné době jsou u nás velkým trendem. Podíváme-li se i do zahraničí, jsou pasivní domy v podstatě běžnou součástí mnoha měst a obcí. Už to samo o sobě je dobrým důvodem, proč je zvolit. Technologie nízkoenergetických dřevostaveb a bungalovů je na vysoké úrovni a vzrůstající obliba ukazuje, že mají co nabídnout.

Stavbu nízkoenergetické dřevostavby zvládnete bez starostí

Dalším důvodem může být jistota bezproblémové stavby. Nemusíte si lámat hlavu s projekty, najímáním řemeslníků, nebo stavebním dozorem. Zvolit lze nízkoenergetické domy na klíč, díky kterým si vyberete konkrétní stavbu a necháte profesionála, aby vám ji postavil. Nízkoenergetické dřevostavby na klíč jsou jistotou, že se navíc můžete stěhovat i velmi rychle. Oproti klasické stavbě může být ta dřevěná realizována podstatně rychleji.

Moderní bydlení

Současná nabídne možností na našem trhu je velmi obsáhlá. Vsadit můžete na velmi oblíbené nízkoenergetické bungalovy, stejně jako na rozsáhlé multigenerační objekty. Mnohé z nich se svým prvotním vzhledem nemusí nijak výrazně lišit od běžných zděných staveb. Na druhou stranu platí i to, že pasivní dřevěné domy nabízí velmi moderní, nadčasový a unikátní design. Skvělá volba pro mladé páry i rodiny, které chtějí jít s dobou a jejich bydlení tomu musí odpovídat.

Zajímavou variantou jsou potom také mobilní domy k trvalému bydlení. Tzv. Mobilheim je  důkladně zateplený a je tak vhodný k celoročnímu bydlení.

Nízkoenergetické dřevostavby šetří peníze

Tu hlavní výhodu nízkoenergetických dřevostaveb jsme si nechali na konec. Máme na mysli nemalé úspory, které vás v rámci vašeho bydlení čekají. Nízkoenergetické rodinné domy jsou konstruovány nejenom tak, aby nabídly co nejlepší izolaci, ale aby efektivně využívaly veškeré energie. Nízkoenergetické bydlení znamená výrazné snížení nákladů za elektřinu, teplo, ale třeba i vodu. I když se mohou jevit v pořizovacích nákladech dražší, tato úspora daný rozdíl velmi rychle zaplatí. A poté už jenom šetříte!

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment