Když je máš, tak je ukaž – pánské spodní prádlo

pánské spodní prádlo

Stále větší rozkvět zažívá už i svět pánského spodního prádla. Dávno přestalo být jen ryzí výsadou dam potěšení nad kraječkovými kousky v dráždivých výrazných barvách, těšit se chtějí i muži.

Pánské spodní prádlo precizní výroba v ČR

Také jim začalo záležet na tom, co mají na sobě. A prádlo se stalo příjemnou rekvizitou oživující intimní hrátky na obou stranách. Preference na téma zda trenky nebo boxerky už tak záležejí nejen na tom, co je pro vás pohodlné či se vám líbí, ale také na tom, co ocení vaše drahá polovička. Ostatně, samy to dávají najevo, takové pánské trenýrky se mohou stát i působivým darem, z něhož následně budou mít potěšení oba zúčastnění.

Pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo

I pánské spodní prádlo může být hravé

Tahle dříve neprávem opomíjená součást šatníků silnější poloviny lidstva má ale svůj význam nejen v ložnici. Stylové spodní prádlo je zkrátka základní stavební kámen každodenního přemýšlení na téma, co si ten den vzít na sebe a tato oblast naštěstí přestala být výlučně v rukou žen oblékajících u příležitostí narozenin, Vánoc a výročí své manžely a syny. Kultivovaný muž pochopil, že je zapotřebí osobně kultivovat také vlastní zevnějšek. Za zahraničím však ještě poněkud zaostáváme, zdejší trh na vzrůstající zájem ze strany zákazníků reaguje jen velmi pomalu. El.Ka Underwear naprosto přesně ví, co čeští muži chtějí, jde totiž o značku, která vznikla v naší vlasti. A nejen to, dosud svou výrobu nikam nepřesunula ve snaze o snížení nákladů, se kterou ale bohužel ve většině případů odchází také kvalita střihů i materiálů.

Naskočí vám při slově kvalitní okamžitě spodní prádlo funkční, které je sice možná báječně pohodlné a vydrží skoro cokoli, ale o estetice se mluvit nedá? Tak to vám s El.Kou opravdu nehrozí, z mnoha variant stylového designu si vyberou milovníci elegance i hravosti.

Chcete se se svým protějškem sladit? Trenýrky jsou v dámském provedení roztomilé a hlavně taaak pohodlné. Když je máte, ukázat je můžete oba!

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment