I chov holubů je koníček, který vyplní váš volný čas

Chcete svůj volný čas vyplnit nějakým koníčkem? Nemáte ale chuť sportovat, jelikož zkrátka nejste ten typ? Doporučujeme chovat ptáky. Věděli jste, že se jedná o jeden z nejstarších lidských koníčků vůbec? Ptáky chováme už od nepaměti, konkrétně holubi jsou ti, které hojně chováme. V současné době se chov holubů stává ještě více atraktivnější a žádanější, třeba právě vám také tento koníček učaruje. A pokud ano, máme několik praktických tipů, které se vám mohou hodit. Chov holubů není žádná věda, jen k tomu potřebujete několik věcí.

Holubníky si složte jako stavebnici

Mnozí chovatelé holubů hledají pro své okřídlené společníky holubníky v chovatelských potřebách nebo si je chtějí vyrobit sami, ale nemají ani ponětí o tom, jak by měl takový holubník vypadat či jak by se měl složit. Pro ty, kteří chtějí mít pro své okřídlené společníky holubník takřka dokonalý, máme tip v podobě stavebnice Aluhobby, která je unikátní v tom, že se opravdu jako stavebnice skládá, tudíž dostane člověka zpátky do dětských let. Jen si tedy nyní ze stavebnice neposkládáte patrové parkoviště, ale právě holubník (nebo venkovní voliéru či klec pro ptáky, záleží na tom, jakého ptáka chováte).

Stavebnice Aluhobby se skládá z kvalitních hliníkových profilů a dalších součástek, které hravě a zábavně sestavíte pomocí jednoduchého a přehledného návodu v balení.

Nezapomeňte na přepravní boxy

Každý chovatel holubů by neměl postrádat ani přepravní boxy, jelikož jen s jejich pomocí přepraví své okřídlené společníky do nového domova, tedy do jejich nových holubníků. Volte takové, které nebudou pro holuby moc malé a stísněné.

Holubí vlety jako další nutnost

A samozřejmě nezapomínejte ani na holubí vlety, které lze taktéž snadno sestavit jako holubníky. Už dávno si nemusíte pracně holubí vlety sestavovat, jde to snadno, rychle a zábavně.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment