Bezpečnost práce a požární ochrana jako věci, které je nutné mít vyřešené

Podnikat bezpečně, to není zrovna nic snadného. Podnikatelé musí mít vyřešených mnoho věcí, jinak jim hrozí vysoké pokuty. Například musí mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu. Tato zákonná povinnost se vztahuje na všechny podnikatele, nezáleží na tom, jestli jste lídrem velké firmy nebo jestli jste drobný živnostník, jehož výdělek není zrovna dvakrát vysoký. BOZP a PO zkrátka musí být vyřešené, přes to nejede vlak. A pokud by se tak nestalo, v případě neohlášené kontroly ze státní správy můžete očekávat nepříjemnou pokutu, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun, ne-li do několika milionů korun.

Z aktuálních statistik vyplývá, že až čtyřicet procent podnikatelů nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Právě ti mohou na svou nevědomost rapidně doplatit. A právě těm mohou pomoct firmy, které se zaměřují na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. Díky nim budou podnikat bezpečně a nebudou se muset strachovat dne, kdy na dveře podniku zaklepe kontrola ze státní správy.

Svěříte se také do rukou profesionálů?

Pokud i vás trápí nevyřešená bezpečnost práce a požární ochrana, je načase se svěřit do rukou profesionálů. Právě ti se postarají o vše, co se bezpečnosti práce a požární ochrany týče. Vyřeší za vás školení BOZP, také se postarají o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, vezmou si na starosti mimo jiné i revize a kontroly, které státní správa také s radostí kontroluje.

Náš tip

Jelikož firem poskytujících poradenství v oblasti BOZP a PO funguje na trhu mnoho, je nyní jen otázkou, pro koho se rozhodnout. Naším tipem je firma Extéria, která je předním poskytovatelem poradenství v oblasti BOZP a PO nejen v Česku, ale také na Slovensku. Pyšní se nyní tisícovkami spokojených klientů, kteří vyzdvihují zejména nízké ceny, které nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment