Automyčka Espress

Potřebujete skutečně rychle umýt auto? Automyčka Espress  vám poslouží. Jedná se o největší síť center určených pro rychlé a kvalitní ruční mytí vozů které najdete v obchodních centrech. Díky husté síti poboček můžete navštívit pobočku i ve vašem městě. Než nakoupíte, máte své auto dokonale čisté.

Express Automyčka

Express Automyčka

Co nabízí Automyčka Espress 

Automyčka Espress s.r.o. je dynamická, intuitivní, nová, má certifikáty norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. Denně je otevřeno 12 hodin. Můžete se tak spolehnout, že nepřijdete pozdě a svého plechového miláčka můžete kdykoliv umýt. Nabízíme mytí do 60 minut, ekologický provoz, spokojenost a spolehlivost. Nemáte čas někam jezdit? Zavolejte nám, my váš automobil vyzvedneme, umyjeme a přivezeme zpět.

Proč využít našich služeb?

Jsme levní

Jsme spolehliví

Váš vůz po celou dobu hlídá kamerový systém

Epress myčka nabízí řadu doplňkových služeb

Jsme ekologická myčka

Kdy využít našich služeb

Zašlý a ušpiněný vůz vám nepřinese nic dobrého. Nezapomínejte, že neumytá karoserie i lak automobilu se mohou poškodit. Na blatnících, hranách karoserie i pod plastovými lemy, apod. Může vzniknout koroze. Důležité je vůz čistit i v zimě, nesmí však teplota klesnout pod -5 stupňů Celsia. Navštivte proto  Automyčku Express a nechte auto řádně vysát a ručně umýt včetně spodku, následně ošetřit tvrdým voskem, který vytvoří ochranný filtr na vašem voze a chrání jej skutečně dlouho. Nemělo by být zapomenuto ani na dveřní panty. Automyčka Espress s.r.o. vám vyjde vstříc, váš vůz dokonale vycídí a může jít přitom i o automobil větších rozměrů a není potřeba se obávat nás navštívit ani s čerstvě nalakovaným vozem. Šetrný způsob mytí nový lak nijak neohrozí.  Doporučujeme vám automobil umýt i před jeho plánovaným prodejem. Zákazníci se na něj budou dívat hned jinak, navíc vám může vůz vydělat i pár tisíc navíc.

headerLogo

Automyčka Express 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment