Nechte si vyčistit své koberce

Čas od času potřebuje každý koberec a čalounění pořádnou péči a důkladné vyčištění. Svépomocí jen stěží zbavíme koberec i sedačku či postel jemných prachových částeček, skvrn a hlavně roztočů, kteří jsou důvodem k alergiím. Čištění čalounění a pohovek vám firma Wishmont provede profesionálními stroji. Koberce a čalounění doporučujeme čistit alespoň 1x za rok.

Správně a pravidelně čištěné koberce i čalounění pomůže k tomu, aby nám opravdu dlouho sloužily a vypadaly stále jako nové. Koberec si udrží vzhled, funkci i své specifické vlastnosti.

Úklid

Čištění čalounění

Jak probíhá čištění koberců a čalounění

Nejdůležitějším krokem je správná identifikace kobercového vlákna.  Následně se prostor připraví na čištění. Čištění koberců probíhá extrakčním způsobem. Při této metodě se horká voda smíchá s vhodným čistícím prostředkem vháněna přímo do koberce a následně je odtud vysáta. Jde o velmi účinný a zároveň velmi šetrný způsob jak nechat vyčistit své koberce. Naše čistírna koberců nepoužívá bělidla a chemické prostředky, používá výhradně kvalitní přístroje.

Při čištění čalounění umíme vyčistit vaše židle, křesla, čalouněné pohovky, lůžka, postele a sedací soupravy. Postup je obdobný jako při čištění koberců. Využíváme však čistící hlavice které mají speciální tvar, aby pronikly i do nejmenšího prostoru a záhybu nábytku. Extrakční čištění se provádí dvakrát.

SCHEMA

Čištění koberců Praha a okolí je pro vás velmi výhodné. Proč zvolit právě nás?

Používáme ty nejkvalitnější přípravky Prochem

Eliminujeme veškeré pachy

Čištěné prostory zbavíme bakterií, roztočů a virů

Naši zaměstnanci jsou pečlivě prověřování

Zaměstnance pravidelně školíme

Léta praxe nás naučila jak vyčistit koberce i čalounění opravdu kvalitně

Nabízíme další služby: čištění oken, podlah, interiéru automobilu i údržbu zeleně

Nabízíme bezkonkurenční ceny

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment