Párty stany luxusně zastřeší rodinné sešlosti

Léto je období, kdy v zahradě trávíme více času než jindy. Nastanou chvíle grilovaček, relaxu a setkání s rodinou, přáteli a se známými, které jistě chceme venku usadit co nejpohodlněji. Zahrada nám dává během roku většinou zabrat. Sekání a udržování trávníku, polévání, starost o květiny, záhony či stromy a k tomu nekonečný souboj s plevelem – zkrátka vítáme každý odpočinek. Ale co když začne nečekaně pršet? Je tady jednoduché řešení – párty stany.  Počasí do velké míry ovlivňuje organizaci a realizaci akcí v exteriéru. Párty stany vám nabízí řešení, které vám umožní neřídit se počasím. Trh nabízí tyto výrobky v různých velikostech a provedeních.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany

Párty stany

Jen párty stany vás ochrání před nepřízní počasí

Párty stany vás spolehlivě ochrání před deštěm či rozpáleným sluncem, vytvoří tak vhodný prostor a atmosféru pro Váš event. Jelikož se nejedná o levnou záležitost, raději se před koupi stanu poraďte s odborníkem nebo prodejcem. Ten vám doporučí nejvhodnější variantu. Neřiďte se počasím a využijte párty stany. Konečně vám nebude na zahradě zima nebo přílišné teplo.  Kvalitní nepromokavé a ohnivzdorné opláštění a pevná konstrukce party stanu skvěle odolává nárazům větru. V chladnějším období je zároveň možné party stan vytopit a v letních vedrech zas klimatizovat.

Party stany – zvětšete zastřešený prostor

Party stany je vhodné doplnit o pagody a doplňkové stany, čímž lze prostor zatraktivnit díky zajímavým tvarům, doplňkových stanů. K párty stanům se dá dokoupit i příslušenství, pokud zamíříte do špičkového a zákazníky oblíbeného internetového obchodu t-zbozi.cz. Zde nabízejí kvalitní  párty stany za skvělé ceny a ve všech velikostech (3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8m ) v široké paletě barev a tvarů.

Mohly by se hodit recepty na párty chuťovky.

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment