Úspěšné podnikání na základě franšízy od Extéria

Společnost Extéria přináší unikátní franchisový koncept a snaží se s ní proniknout do všech koutů ČR. Franšíza Extéria je příležitostí pro lidi, kteří touží po vlastním podnikání, hledají nezávislost a rádi by se zabývali něčím smysluplným, co má budoucnost. O jaký koncept se jedná?

Frančíza

Frančíza Extéria

Co je to vlastně ten franchising

Nejprve je třeba si stručně říct, co je to franchising, ne každému to totiž musí být úplně jasné. Jedná se o realizaci podnikatelského nápadu, který se osvědčil jako úspěšný, pod stejnou značkou na různých místech. Zapojení do takového projektu minimalizuje rizika a přináší větší jistotu úspěchu. Franchisant kupuje a používá osvědčený projekt a know- how společnosti. Pokud dodrží potřebné zásady a bude se řídit osvědčenými doporučeními, od prvního dne bude jeho podnikání efektivní. Jde ale o jeho firmu, je za ni zodpovědný a průběh podnikání leží v jeho vlastních rukou. Stačí si tedy otevřít svou pobočku a začít vydělávat.

Vize franšízy Exteria

Čím se zabývá franšíza Extéria? Budováním poradenských míst BOZP a PO pro firmy v každém koutu České republiky. Problematika požární ochrany a bezpečnosti práce je velmi ožehavá a poradenské pobočky jsou potřeba. Pokud v nich bude proškolený personál, který dokáže stávajícím i novým podnikatelům, v této oblasti dobře poradit, nemůže se tomuto poradenskému místu nedařit.

Začít podnikat nemusí být těžké

Zákonná problematika bezpečnosti práce je pro každý obor specifická a díky tomu zde vzniká mnoho příležitostí pro vlastní byznys. S franšízou Extéria můžete vybudovat úspěšný podnik v poměrně krátkém čase, a jak s ním dále naložte, je jen na vás. Pokud vás tyto informace zaujaly, není nic jednoduššího, než společnost kontaktovat a informovat se, co vše bude potřeba k založení pobočky ve vašem městě.

logo

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment