Aukční síň vás pohltí

aukční síň

Jakmile aukční síň spatříte a do ní vstoupíte, rozbuší se vám srdce pod vědomím, že za několik chvil se zde uskuteční souboj mezi vášnivými sběrateli obrazů a jiných uměleckých děl, a vy budete při tom!
Buďte svědky toho, kdy se aukční síň rozezní rekordní vyvolávací cenou přesahující dechberoucí částky.

Aukční síň

Aukční síň

Navštivte aukční síň

Některým aukcím předchází předaukční výstava, je-li tedy na programu, rozhodně ji nevynechejte. Spatřit na vlastní oči unikátní díla českých či světových malířů je něco, co můžete většinou zažít jen jednou za život. Aukční síň zkrátka musíte navštívit a užít si tuto příležitost.

Aukční síň otevřena pro diváky i sběratele

Aukční síň je zpřístupněna nejen vášnivým sběratelům, ale také zvědavým a nadšeným divákům, kteří si rádi užívají atmosféru spolu s prodejci a sběrateli. Již pouhé sledování stojí za to, rozhodně si nenechte ujít žádnou příležitost vyrazit na aukci.

Vyrážíte do galerie poprvé? Aukční síň vás čeká s otevřenou náručí

Nuda dokáže divy, a třeba vás zavede až na tohle, vám dosud zapovězené místo. Člověk mnohdy o svých skrytých vášních nemá ponětí, dokud jej nějaký podnět neprobudí. Právě zde vás možná čeká odhalení jistých zálib – sběratelství uměleckých předmětů a pravidelné účastnění se aukcí.

Zamiřte nejprve na výstavu do galerie, nebo na předaukční výstavu, v rámci které pak můžete být účastníky následující aukce. Zamilujete si tamní dramatickou atmosféru, je možné, že se také osmělíte, a zdvihnete ruku k příhozu, pokud se vám nějaký obraz či jiná cennost opravdu zalíbí a rádi byste ji měli doma jako svůj první unikátní kousek do sbírky.
Každá aukční síň i samotná aukce či výstava vám zanechá příjemné vzpomínky, které si budete chtít zopakovat. Z jedné prohlídky se tak rázem stane pravidelná rutina.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment