Svěřte úklid firemních prostor odborníkům

Aby bylo pracovní prostředí příjemné a čisté, je zapotřebí pravidelný úklid firemních prostor. Většina podnikatelů si dnes už najímá úklidové pracovníky, protože zvládnou to své pomocí je náročné a vlastně i trochu zbytečné. Vynaložený čas a úsilí můžeme totiž daleko lépe investovat do jiných činností. A ruku na srdce, kdo by chtěl po skončení pracovní doby ještě utírat prach nebo vytírat?

Úklid

Úklid firemních prostor

Úklidová firma Praha je jasná volba

Otázkou zůstává, koho si na tuto činnost najmout? Nejlépe někoho, kdo přesně ví, co je potřeba, jak uklidit efektivně, za krátký čas a důkladně. Úklidová firma Praha KSENA s.r.o. se kompletně o všechno postará a disponuje prověřenými, zkušenými pracovníky. Kromě samotné kanceláře se zaměří i na koupelny, toalety a kuchyňky. Výsledkem bude prostředí bez prachu a špíny, nablýskané podlahy, čisté toalety a v kuchyňce vše připraveno na občerstvení v dalším pracovním dni.

Jak spolupráce probíhá?

Nejprve vás navštíví úklidový technik, který si pracoviště prohlédne, vyslechne požadavky a dohodnou se podmínky spolupráce. Stanovit je třeba četnost a rozsah prováděných prací, protože každá firma je jiná. Kromě každodenního úklidu je možno domluvit generální úklid kanceláře jednou za čas. Při něm se odstraní špína i z těžko přístupných míst, umyjí okna, hloubkově vyčistí koberce, nezapomene se ani na sedací soupravy nebo čalouněné židle.

uklid_kancelari_2

Kvalita úklidu je průběžně kontrolována

Proč je lepší zvolit firmu, než řešit úklid firemních prostor jiným způsobem? Důvodů je mnoho, a jedním z nich i to, že firma disponuje potřebnými technologiemi a je schopná vždy vybrat tu správnou. Navíc nechybí ani odborná kontrola manažerem kvality, díky čemuž se splní všechny normy. Co se týká ceny, ta je různá a stanovuje se individuálně. Nezbývá než se u firmy informovat podle toho, jak často budete úklid požadovat, v jakém rozsahu a o jakou plochu se vlastně jedná.

Leave a comment