Znáte pneuservis mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem?

Každý řidič by měl mít neustále na paměti mnoho informací. Je třeba stále vědět, jaká je povolená rychlost ve městech či na dálnicích, že je třeba mít zapnutá světla nebo dofouknutá kola. Samozřejmě musíme vědět, kde máme technický průkaz, a hlavně je třeba mít technický průkaz stále platný. V České republice je navíc uzákoněno i to, od kdy do kdy máme mít nazuté zimní pneumatiky a od kdy do kdy je třeba mít letní pneumatiky. I to je třeba, aby každý řidič věděl. Navíc je třeba to dodržovat! Víte, kdy je třeba mít jaké pneumatiky?

Ze zákona je dáno, že zimní pneumatiky musíme mít obuté od listopadu do března. Přece jenom v zimě by bylo velkým nebezpečím, kdybychom neměli zimní gumy. Ohrožovali bychom život nejen svůj, ale i jiných řidičů. Poté od března do listopadu je možné mít letní pneumatiky.

Otázkou však je, kde se pneumatiky vyměňují?

Někteří si mění pneumatiky doma!

Existují dvě skupiny řidičů – jednou skupinou jsou kutilové, kteří si pneumatiky mění doma v garáži, a pak je tu druhá skupina, která se raději svěří do rukou odborníků. Právě druhá skupina má jistotu, že jsou pneumatiky přezuty skutečně kvalitně. Řekněme si pravdu – žádný domácí kutil nikdy nepřezuje pneumatiky tak kvalitně, jako to udělají ve vážně chváleném a profesionálním pneuservisu.

Do jakého pneuservisu zajít?

Skvělý pneuservis se nachází v Ostravě, respektive mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem. Pneuservis Ostrava a Frýdek-Místek je skutečně skvělým pneuservisem, který nabízí komplexní servis s možností výběru pneumatik přímo v areálu firmy. Nabízí vám skutečně širokou škálu pneumatik – v nabídce najdete jak nové, tak i použité pneumatiky.

Kromě pneumatik si zde najdete i disky, a to jak hliníkové, tak i plechové. V nabídce je také výkup autovraků či ekologická likvidace automobilů.

Jestliže nemáte osobní automobil, ale vlastníte automobil nákladní či užitkový, i s ním můžete do pneuservisu Frýdek-Místek zavítat.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment