Montáž alarmů Jablotron – Kladno je sídlem profesionálů

Zabezpečte si efektivně svůj dům ve třech krocích. Nejprve nechte odborníky posoudit aktuální stav a přijít s návrhem na realizaci nového zabezpečovacího systému. Poté se spolehněte na profesionální montáž a nakonec na připojení alarmu na pult centralizované ochrany, který představuje zajímavé a užitečné rozšíření. Vsaďte na montáž alarmů Jablotron. Kladno a Střední Čechy obsluhuje profesionální firma Pavla Fliegera.

Využijte montáž alarmů Jablotron Kladno

Nechte si alarm kde svému rodinnému domu nainstalovat za těch nejlepších podmínek. Ve firmě Pavla Fliegera vám nabídnout roky zkušeností, znalostí a také vynikající cenu. Doporučují zde zabezpečovací systém Jablotron 100, který momentálně patří k těm nejlepším na trhu. Takové vychytávky, jako třeba propojení s vlastní aplikací v mobilním telefonu nebo celkovou ochranu na 3 měsíce zdarma, nabízí téměř jenom montáž alarmů Jablotron Kladno.

Mimoto určitě oceníte videoverifikační IP kamery, které perfektně zachytí všechny události ve své blízkosti. Stav můžete sami neustále kontrolovat. Druhou možností je automatický záznam, který obdržíte v případě, že se v blízkosti vašeho domu odehraje něco nečekaného. Tak či tak budete vědět, že váš majetek je v bezpečí, a to i v době několikatýdenní dovolené.

Unikátní domovní automatizace se systémem Jablotron

Jablotron 100 lze využít i k dalším funkcím, kromě zabezpečení vašeho rodinného domu. Řeč je třeba o rozsvěcení světel, vyhřívání bazénu, zavlažování zahrady nebo otevírání garáže. Automatizace je možná v celé řadě činností, a když vám zpočátku může připadat zbytečná, uvidíte, že vám ušetří spoustu cenného času.

Vytvořit si tak můžete celou chytrou domácnost a systém Jablotron 100 tak využít naplno. Bližší informace o těchto možnostech naleznete na webu ezs-kladno.cz.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment