Zájezdy do Číny s CK Arcadia Air

Dovolená v Číně patří mezi netradiční exotické dovolené, které stojí za to prožít. Čína láká turisty svou tolik odlišnou kulturou od té naší. Návštěva Číny je magickým zážitkem.

Zavřete oči a představte si, že se právě nacházíte na rýžovém políčku, pod majestátními horami a zaposloucháváte se do tradičních čínských hudebních nástrojů, které se ozývají z blízké starobylé vesničky.

Čína
Nebo se právě procházíte jedním z velkoměst, měli jste to štěstí, a ukořistili jste jednu z laviček, na které právě sedíte. Kolem vás prochází tisíce lidí, slyšíte ten hluk, a zároveň nejste schopni rozeznat jediné slovo, takže vám to vše splývá dohromady. Jste právě v jednom z měst s miliony obyvatel, a právě proto se cítíte velmi svobodně, a celou tu zvláštní anonymitu si náramně užíváte.

Zájezdy do Číny vás ohromí svou nabídkou

Na vlastní oči uvidíte nejlidnatější město Číny Šanghaj, navštívíte Peking, projdete se po Velké čínské zdi… To vše, a mnohem více zažijete, jestliže se rozhodnete pro jeden ze zájezdů do Číny… Slyšeli jste o Terakotově armádě, kterou ročně obdivují miliony návštěvníků z celého světa? Toužíte spatřit vysokohorský Tibet? Zajímavosti Číny si vás získají.

Zájezdy do Číny – toužíte poznat nejlidnatější zemi světa?

Naplánujte si svůj zájezd do Číny, vyberte si jeden z nabídky ExotickaPriroda.cz a těšte se na dobrodružství, které zažijete. Teď už zbývá jen sbalit kufry!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment