Parkování u letiště Václava Havla

Sháníte parkování u letiště v Praze? Chystáte se na služební cestu do zahraničí, ale nemůžete vyrazit jen tak z domu? Nebo se vám nechce po Praze přejíždět se všemi věcmi metrem či autobusem? Pak je na místě podívat se na internetu po nějaké možnosti zaparkování vašeho auta poblíž terminálu letiště Václava Havla, dřívější Ruzyně. Které si však vybrat? A co by mělo splňovat?

Parkování

Parkování u letiště Praha – očekávání a realita

Kdo by čekal, že kolem letiště bude jedno parkoviště vedle druhé, ten by se nemýlil. Opravdu, řada podnikavců vycítila v blízkosti letiště potenciální výdělek. Jaký? Je to jednoduché, většina lidí, kteří odlétají, bude chtít někde zaparkovat. A protože kolem letiště dříve žádná lepší plocha nebyla, vytvořili lidé parkoviště postupně sami, samozřejmě placená. Ovšem pokud si myslíte, že se v boji s konkurencí budou jednotlivá parkoviště předhánět v kvalitě, pak se mýlíte. Najdete zde samozřejmě skvělá parkoviště s plotem, bezpečnostním systémem, často i krytá, ovšem na druhé straně také parkoviště, sestávající z rozpadající se boudy pro hlídače a rozbahněné plochy. To tedy určitě není to, co chceme.

Parkoviště u letiště Václava Havla, to je třeba zaparkujteuletiste.cz

Rozhodně není na škodu si parkoviště u letiště nejdříve prohlédnout na internetu. Jedním z těch, která se dají vřele doporučit, je třeba to, které se skrývá pod adresou www.zaparkujteuletiste.cz. Jedná se o největší parkoviště v okolí letiště, a nejen z toho firma těží. Nabízí totiž, kromě bezpečného parkování, zákazníkům i další služby. Mezi ty například patří technický servis pro vaše auto po dobu, po kterou budete pryč, nebo odvoz zdarma na letiště. Navíc, a to je významná výhoda, můžete si parkování zde rezervovat online. K čemu je to dobré? Rozhodně k tomu, abyste nebyli překvapení tím, že nenajdete parkovací místo, až na letiště přijedete. Takto si ho z pohodlí domova zajistíte, a před odletem jen zaparkujete a necháte se odvézt k terminálu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment