Pedikúra v Praze od Esmina.cz

Pedikúra v Praze je stejně rozšířená jako kdekoli jinde. Tak jako manikúra, se stala i pedikúra základním kosmetickým úkonem, který přestože je výsadou zejména žen, využívají ji také muži. Pedikúra je velice důležitá, protože nohy si důkladnou péči zaslouží. Ve své podstatě se při základním provedení pedikúry jedná o ošetření kůže a nehtů na nohou, při které se odstraní některé vady, velmi však rozhoduje odbornost pedikérky. Odstraňuje se zejména stará zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka nebo také mozoly.

Pedikúra se liší zejména cenou

Nabídka služeb pedikúry Praha je velmi podobná. Salóby poskytují služby napříč velmi pestrou nabídkou. Od základních služeb a ošetření až po speciální techniky. Předbíhají se také svou exkluzivitou, lákají na relaxační lázeň, masáž a podobné přidané služby. Co se však liší výrazně, je cena, kterou za poskytnuté sližny zaplatíte. Zatímco některé salóny krásy jsou až podezřele levné (což se často projeví zejména na kvalitě dovedené práce), jiné naopak až přehnaně drahé. Cena za základní pedikúru se v Praze pohybuje od 150 korun až do tisíce a mnohdy i více. Některé salóny si dokonce ve výsledku nechávají proplatit i ty služby, které se na první pohled mohou zdát jako zcela zdarma.

Pedikúra

Pedikúra s důrazem na špičovou kvalitu

Najít takový kosmetický salón, aby pedikúra v Praze byla opravdu kvalitní a zároveň za normální cenu, není jednoduchý úkol. Samozřejmě takové salóny krásy existují, jedním z nich je například prověřený salón Esmina, který nabízí pedikúru od 450 korun a zároveň si stále drží svou kvalitu a specializovaný personál. Esmina stále drží krok s dobou a orientuje se na nejnovější trendy v oblasti pedikúry a to jak po stránce zdravotní, tak estetické.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment