Mytí automobilu v Praze nebylo nikdy jednodušší!

Ruční mytí automobilů v Praze je u společnosti United-C opravdu hračka. O váš interiér i karoserii se s citlivosti sobě vlastní, postaráme na výbornou. Vašeho přítele na čtyřech kolech vám budeme vracet čistého a vyleštěného. Nemusíte se v žádném případě bát poškrábání nebo odření vašeho laku. Nejsme v oboru nováčky, tudíž víme, jak k automobilům přistupovat. Svěřte nám do rukou váz vůz a prokažte mu tak neobyčejnou službu.

mytí aut

Mytí automobilu v Praze od United-C je rychlé a šetrné

Provedeme velmi rychlé a šetrné mytí automobilu v Praze, které vám udělá radost za bezkonkurenční ceny. Již za 249 Kč, od nás získáte čistý automobil, o kterém si vaši sousedé budou myslet, že je nový. Postaráme se jak o váš interiér, tak o karoserii vozu. Naše přípravky jsou šetrné k laku i k životnímu prostředí. Dbáme na kvalitní ruční mytí, které váš automobil nepoškodí, jak je tomu u konkurenčních myček, kterým lidé předhazují své vozy, jako na běžícím páse. Mnoho z nich si ovšem jistě neuvědomuje, jak vozům škodí. Ruční mytí je pro váš automobil totiž to nejlepší.

Mytí automobilu v Praze za bezkonkurenční ceny

Pro mytí automobilu v United-C používáme i řadu specifických nástrojů, které jsou též šetrné a především se s nimi dostaneme i na hůře přístupná místa, kde většinou zaschlá špína tvoří rez a korozi. Dostaneme si do nejhůře přístupných míst, která jsou pro váš vůz velmi nebezpečná. Na váš automobil naneseme pouze přiměřené množství prostředků, které budou dělat vašemu laku službu, ještě mnoho let poté. Zkušenost a odbornost je u nás na prvním místě. Spokojený klient, tvoří podstatu toho, co děláme. Nepoužívám jeden mycí saponát na všechny části vozu, jak tomu mnohdy bývá. Automobilů našich zákazníků si ceníme a vždy jim je vracíme v prvotřídní kvalitě. Vaše první jízda v umytém autě, pro vás bude něco jako první jízda v novém automobilu.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment