Magazín pro fanoušky aut a motorek

Patříte k milovníkům rychlých kol? Ať už jste fanoušci aut či motorek, oceníte automobilový magazín se spoustou zajímavých informací a novinek. Psán je čtivě a poutavě, své si tam najde snad každý. A rozhodně není určen pouze pro muže!

Přehledně členěný obsah

Online moto a automobilový magazín motocars.cz má obsah přehledně rozčleněn do jednotlivých kategorií, aby se čtenář rychle zorientovat. Ať už hledáte konkrétní informaci nebo se chcete jen začíst a dozvědět, co je nového, nebudete zklamáni.

auta

Testy aut a informace o pneumatikách

Testy aut prozradí, jaké mají dané modely vlastnosti, jaké jsou jejich výhody nevýhody, kde výrobce mohl trochu přidat a co je naopak příjemným překvapením. I když zrovna nevybíráte auto, mohlo by vás to zajímat. Kdo by nechtěl mít o nových autech přehled? Každý motorista řeší někdy pneumatiky. Zimní a letní, či jen univerzální? Od jakého výrobce? Na jaké vlastnosti se zaměřit? Přezouvání není nic, na co bychom se těšili, je ale nutné a určitě chcete udělat dobrý kup.

Jak financovat plechového miláčka

Financování nového nebo ojetého vozu je ošemetná otázka a dokáže udělat vrásky na čele. Bez auta se málokdo obejde a peníze v hotovosti většina lidí nemá. Na řadu přichází půjčky a leasing, zapomenout bychom neměli ani na pojištění.

Sekce pro motorkáře

Jedna celá sekce je věnována motorkám. Jak na výběr nového dvoukolého plechového miláčka, jaké koupit vybavení pro sebe, novinky, snížení rizik… Je toho spoustu co motorkáře zajímá. Čtivá forma a pěkné fotografie určitě potěší.

motorka

Zajímavosti, rady, videa a hry

Praktické rady a zajímavosti ze světa aut vás jistě budou bavit. Nechybí ani poutavá videa, nad některými se vám bude tajit dech. V magazínu se tedy nejen něco užitečného dozvíte, ale taky se pobavíte ve volném čase. Zahrát si dokonce můžete online hry s auto-moto tematikou!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

 

 

 

 

 

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment