Zahradní krby se hodí pro opékání, grilování i uzení

Rádi grilujete, opékáte i udíte a nemůžete se rozhodnout pro vhodný zahradní gril? Máme pro vás tip na víceúčelové zahradní krby, které jsou perfektním doplňkem ke každému rodinnému domku se zahradou. Obzvlášť pak jestli na váš dům přímo navazuje terasa či pergola, byla by škoda tento prostor nechat nevyužitý.

Zahradní krby vyžadují pečlivý výběr a vyšší investici

Svůj zahradní krb si vybírejte velmi pečlivě. Je několik aspektů, které byste si při jeho koupi měli pohlídat. Určitě se vyplatí zvolit víceúčelový krb, protože v něm můžete opékat, grilovat i udit podle své chuti. O kvalitě krbu vypovídá jeho celkové provedení. Krb by proto měl být pevně usazený na zemi, ideálně položený na dlažbě terasy nebo na betonovém podkladu.

Moderní jsou zahradní krby, které kromě topeniště nabízí i prostor pro odložení dřeva. Ten by se měl ideálně nacházet přímo pod krbem. V kvalitním krbu navíc můžete topit dřevem i dřevěným uhlím. Zde už ale velmi záleží na konstrukci krbu a na doporučeních výrobce, u které si krb koupíte. Velkým hitem jsou zahradní krby, které se montují takzvanou suchou metodou. Při jejich sestavování nepotřebujete žádnou maltu ani žádné lepidlo. Takto sestavené kvalitní zahradní krby s udírnou zakoupíte na zahradnikrbyveris.cz.

Vsaďte na špičkovou kvalitu

Krby od tohoto výrobce a prodejce jsou velmi kvalitní. Bližší informace o nich naleznete na internetu. Osobně si však můžete vybraný krb přijít prohlédnout do vzorkové prodejny v Lovčicích nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Krby mají nejen precizní konstrukci, ale i spoustu dalších vychytávek – jako popelník, topenišťový rošt nebo udící komoru s teploměrem, která má kapacitu až 18 kg.

V nabídce tohoto výrobce naleznete hned několik modelů. Na dodání svého krbu budete čekat 2 až 4 týdny. Všechny krby jsou z velké části vyráběné ručně, což opět svědčí o jejich bezkonkurenční kvalitě.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment