Využijte služeb velkosériové strojírenské kovovýroby

Velkosériové strojírenská kovovýroba

Chystáte se vstoupit na trh s novou sérií nářadí pro kutily a zahrádkáře? Pak využijte služeb velkosériové strojírenské výroby. Zajistí pro vás kompletní servis od vývoje výrobku, přes jeho přípravu i samotnou výrobu. Samozřejmostí je pak montáž a balení výrobků a také dodání na přání zákazníka do místa určení. Na míru lze nechat vyrobit nejen nástroje, ale i lis na plechovky nebo lis na pet láhve pro domácnost.

Podstata vrtání

Kovovýrobu lze využít v případě, že potřebujete vyrobit větší množství produktů. Jednotlivé kroky zahrnují vývoj a výrobu konkrétního produktu, lisování, tváření a obrábění kovů, práškové lakování. Podstata vrtání spočívá ve zhotovování děr dvoubřitým nástrojem. Vrtat lze do dřeva a zdiva,  provrtat můžete kovy, plasty i sklo, přičemž sklo je lepší přenechat odborníkům, kteří používají profi vrtáky. Některé otvory se vrtají za pomocí frézek a soustruhů, které  se hodí na vrtání do kovu.

frézování

Frézování v kostce

Frézování v kostce nám říká, že jde o obrábění rovinných nebo tvarových ploch za pomoci vícebřitého nástroje. Podstatou frézování je řezný pohyb a malý posuv. Ve všech odvětvích dochází k inovacím a výraznému pokroku v používání nástrojů a usnadnění práce. Používají se CAM nástroje, které jsou inovovány z hlediska software i hardware. Potřebujete- li frézovat větší množství výrobků, nemusíte se trápit kde sehnat zaměstnance. Stačí si zadat zakázku do velkosériové strojírenské kovovýroby, kde vaše přání a požadavky vyplní proškolení zaměstnanci, kteří mají zkušenosti. CAM systémy obrábějí produkty na základě výpočtu dráhy, aniž by došlo k přetížení přístroje. Frézy se dělí na válcové, čelní, kotoučové, kuželové nebo tvarové. Rovinné plochy se frézují pomocí válcové nebo čelní frézy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment