Kde si vybrat svatební šaty

Hledáte své vysněné svatební šaty v retro stylu nebo toužíte po šatech v princeznovském či antickém stylu?

Svatební šaty

Svatební šaty

Vyberte si ty pravé svatební šaty

Také jste jako malá holčička měla konkrétní představu, jak budou vypadat vaše svatební šaty? Volba svatebních šatů je zásadním krokem a je proto si na výběr vymezit dostatek času.  Na výběr jsou nejrůznější barvy, střihy i styly šatů a ne všechny budou lichotit vaší postavě.

Svatební šaty bílé, krémové barvy, fialkové nebo v odstínu lila

Vybírat lze nejen levné kousky, které si zapůjčíte na ten jeden den D, ale i extra luxusní kousky, jejichž cena se pohybuje od 7000 Kč nahoru. Nejčastěji se vyrábějí tyto kousky z tylu, šifonu. Ušít si můžete nechat také šaty na zakázku. Vybírat můžete přitom geometricky střižené róby, které mají jasné linie a vypadají velmi elegantně a nebojte se i krémové barvy, fialkové nebo v odstínu lila. Na druhou stranu jsou stále oblíbené šaty ve stylu princezen, které mají kolovou sukni, volány a nechybí k nim dlouhá vlečka.

Bílé svatební šaty

Bílé svatební šaty

Velmi zajímavě vypadají svatební šaty s dlouhým rukávem nebo v délce nad kolena či do tří čtvrtin lýtek, které se hodí pro horké letní dny. Nebojte se ukázat záda. Kvalitní svatební salony mají nejen svou internetovou platformu, ale také velké množství rób skladem.

Široký výběr svatebních šatů

Nevíte jaké šaty si v té nepřeberné nabídce vybrat? Požádejte o konzultaci maminku, kamarádku nebo sestru, které s výběrem pomohou, aniž by sáhly vedle. Šaty slaďte s barvou ženichova obleku. Pokud čekáte miminko, vyberte si šaty ve kterých vaše bříško nebude stísněné, nebude nijak trpět a vy se budete cítit pohodlně. Dobrý svatební salon vám ještě pár dní před svatbou šaty případně upraví, pokud vám bříško vyrostlo více, než jste čekala. Vhodné je skrýt také případná tetování správně zvoleným střihem šatů. Nevěsta má působit křehce a něžně a kérka může celý dojem zkazit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment