Výměna autoskla nemusí být žádný problém

autosklo

Určitě se vám to alespoň jednou v životě přihodilo, už od samého rána „den blbec“, ráno ztvrdnete v zácpě, v práci se vám nedaří a cestou z práce domů přiletí od kamionu jedoucího před vámi kamínek a prásk, máte na čelním skle hezkého pavouka. Co teď s tím?

Autosklo

Výměna autoskla

Připojistit sklo se vyplatí

Pokud máte připojištění, výměna autoskla se pro vás výrazně ulehčí. V takovém případě pak stačí pouze najít smluvního partnera pojišťovny, který se tímto zabývá a autosklo vymění. Jednou z takových firem je třeba Autosklo Komfort, která má smlouvu se všemi významnými pojišťovnami. Navíc poskytuje nonstop asistenci a je schopna vyměnit vám autosklo i na místě nehody do jedné hodiny.

Pokud jste bez připojištění, tak se cena výměny autoskla u dražších automobilů může vyšplhat až ke hranici 20 000,-.

Co je dobré vědět

Na výměnu se používají vysoce jakostní autoskla s patřičnou homologací. Vyřizování potřebných záležitostí s pojišťovnou provádí také servis a nemusíte se tak skoro o nic starat. V případě, že připojištění autoskla nemáte, je firma Autosklo Komfort sjednat velmi výhodné přesně pro vás.

Je libo autofolie?

Autofolie jsou dlouhodobým hitem. A není divu, jejich přínos je nejen v horkých letních měsících, kdy vám tónované autofolie zamezí přehřívání interiéru a pohltí 99% UV záření, ale také v případě havárií, kdy bezpečností fólie výrazně zpevní sklo a střepy se tak nerozletí do všech stran.

Nezanedbatelným kladem je také snížení viditelnosti do interiéru a tak autofolie dokáže znepříjemnit „lov“ nejednomu lapkovi a nenechavci, který by chtěl z vašeho vozu něco odcizit.

Lepení autofolie se provádí na několik etap na dokonale odmaštěné autosklo. Přesný přířez se po nalepení zahřeje a vyhladí aby zmizely veškeré bubliny. Používají se opět velmi kvalitní autofolie s náležitým atestem, takže se nemusíte bát ani případných policejních kontrol.

Péči o autoskla svého plechového miláčka svěřte bez obav firmě Autosklo Komfort.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment