Kniha – Moderní web

Kniha - Moderní web

Kniha Moderní web je věnována tvorbě a úpravě webdesignu a dílčím úpravám pokrokových prvků internetových stránek. Zahrnuje také nové technologie i psychologii uživatelů internetu. V knize se dozvíte, že existuje i jiný styl tvorby webových stránek, než který běžně znáte.

Kniha - Moderní web

Kniha – Moderní web

Naučte se tvořit weby

Pokud tvorbu webových stránek neovládáte, kniha právě vám nabízí celou řadu inspirativních prvků pro váš web. Knihu ocení každý, kdo si plánuje vytvořit své osobní www stránky, nebo je již vlastní. Může být skvělou inspirací pro vývojáře, studenty i učitele. Správné pochopení celého obsahu knihy vyžaduje základní vědomosti o webových stránkách i grafice, důležité jsou i znalosti jazyků HTML, CSS a JavaScript, zejména pak jQuery. Bez těchto znalostí můžete některé kapitoly a tabulky se zdrojovými kódy přeskočit.

Buďte kreativní

Standardy a inovace tvorby webových stránek se stále mění a vyvíjejí, a na českém trhu i internetu je nedostatek materiálů, který by ocenili zkušení i začínající tvůrci www stránek. Proto na trh přišla tato skvělá publikace, díky které zaujmete i nejširší publikum při tvorbě svého webu. Samozřejmostí je i dostatek informací, jak širokému publiku umožnit přístup na svůj web z co nejvíce možných prohlížečů a mobilních zařízení.
Seznamte se s technikami a nástroji pro návrh webových stránek v jedenácti kapitolách tak, aby se přizpůsobily danému přístroji a fungovali na různých zařízení a uživatelům nabídly maximální zážitek i uživatelské pohodlí.
Vaše nová webová prezentace, kterou si sami připravíte pro své návštěvníky, všem uživatelům poskytne hledané informace ať už ji sledují v prohlížeči na svém počítači, mobilu, tabletu či na chytré televizi. Každá kapitola knihy je zakončena odkazy na další, užitečné zdroje s cennými informacemi o tvorbě a úpravě webů.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment