Magazín Art9 to je kultura a umění

Magazín Art9 vám nabízí zajímavosti z kultury a umění, každá duše se zájmem o jakýkoliv umělecký směr může stvořit své postřehy a články laděné do jakéhokoliv uměleckého směru a publikovat je u nás.

Umění

Magazín Art9

Budujte náš magazín, budujte zároveň i sebe, poznávejte, obdivujte, čtěte publikované články z oboru literatury, foto a grafiky, sledujte novinky v oblasti hudby a umění, zajímejte se o architekturu, těšte se na nové filmy a plánované premiéry, nenechte si uniknout žádné informace o tom, co vás zajímá. U nás máte vše přehledně na jednom místě. Sdílejte s ostatními recenze na přečtenou literaturu, dávejte tipy ke čtení na každý den.
Inspiruj se pro každý den novými i archivními články, buď jedním z nás a pomoz nám naplnit náš zajímavý magazín pro široké spektrum čtenářů.
lucie

 

Plánuješ vyrazit poznat skutečné umění na vlastní oči? Zajímá tě česká architektura z období renesance, romantismu i dávných dob? Sleduj pravidelně téma Poznej Českou republiku a vydej se do krásných míst poznat architektonické skvosty a jejich tajná zákoutí, které ukrývá naše česká země.
Rubrika Za scénou ti odhalí mnohá tajemství i průběh natáčení filmů, focení kampaní, a spousty dalších zajímavostí. Zažeň nudu při nudných večerech a pročti si náš web, jistě tě napadne široká škála dalších nápadů, čím magazín Art9 doplnit, obohatit vědomosti ostatních, a přitom zajímavě využiješ svůj volný čas.
moderniweb-480x320

Pomoz nám být nejčtenější, zajímají nás recenze tvých přečtených titulů, informace z oboru umění a další inspirace, které můžeš předat ostatním. Nech se také políbit múzou, staň se nejen našim čtenářem. Devítka na konci názvu našeho magazínu Art9 se pojí s devíti múzami z řecké mytologie. Múzy byly dcery boha Dia, mezi sebou měly rozdělenou moc a ochranu nad veškerým uměním. Vzýváme naše múzy stejně tak jako tomu bylo na počátku díla.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment