Vybavte se na léto kvalitním oblečením

Co jste nosili v zimním období? Nemusíte dlouho přemýšlet, jelikož je více než jasné, že to bylo hlavně teplé oblečení. Tedy dlouhé kalhoty, mikiny a svetry, bundy a kabáty a přirozeně i teplá obuv, u žen nejčastěji ve formě kozaček. Nyní je však chladné počasí dávno pryč, což znamená jediné pozitivum. A to takové, že můžete obměnit svůj šatník. Jak? Poradíme vám.

61b23d9-5000-f-247x300 61m20f5-3061-vd-foto-247x300

 

Začněme správnou volnočasovou obuví

Kozačky, stejně jako jiné teplé boty dnes už můžete zcela určitě uložit do sklepa. Hitem letošního léta budou zcela jiné modely. A to z oblasti volnočasového segmentu, který nabídnou i Tamaris boty. Tato značka rozhodně není nijak neznámá. Právě naopak. Dnes patří mezi prověřené výrobce, a to nejenom díky šířce sortimentu, ale i díky celkové kvalitě, nebo originálnímu provedení. Hledáte-li tu správnou botu na léto, mohou se vám hodit třeba:

  • Baleríny pro dámy
  • Lodičky pro dámy
  • Tenisky pro pány
  • Polobotky pro pány

Jak je patrné, s široké nabídky si vybere jak muž, tak i žena. Samozřejmostí je ale i sortiment dětské obuvi, která se stane také správnou volbou, a to samozřejmě primárně pro vašeho potomka. Přesvědčte se sami.

Kupte si tu pravou obuv také na dovolenou

Letní boty nemusí být spojeny nutně jenom s nošením během celého dne, nebo do práce. Pamatujte také na to, že léto je také obdobím dovolených. A i na tu bychom se měli náležitě připravit a do zavazadla si sbalit vše, co budeme na krásných prosluněných plážích potřebovat. V pevných a klasických botách obvykle cestujeme, takže je více než jasné, co si zabalíme do kufru. Zde nám přijde vhod kolekce Rieker léto, která nabídne přesně ty pravý typy, jaké potřebujeme. A jelikož tuto značku zná mnoho lidí hlavně ve spojení s kvalitními a pohodlnými pantoflemi, je více než jasné, že právě ty jsou tou správnou volbou. Kromě nich ale tento výrobce nabídne i bohatou nabídku sandálů, se kterými na plážových promenádách také neuděláte chybu. Tedy pokud ponožky necháte zabalené v kufru.

Odvážnějších barev se nebojte

Léto je obdobím, které zaujme nejenom příjemnými teplotami, ale i mnoha barvami. A toho byste se měli držet i v případě, kdy vybíráte ten pravý outfit. Nebojte se odvážných odstínů, ani neobvyklých barevných kombinací. Jak vás přesvědčí Desigual nová kolekce oblečení, jsou skutečně tím pravým, s čím zaručeně chybu neuděláte. Tím si můžete být stoprocentně jisti. Právě pro celkově unikátní a hlavně odvážný přístup se tato značka stala jednou z nejvyhledávanějších na módním trhu. Pokud vás zajímá, co nosíte, ale nechcete být tuctovým člověkem na ulice, je více než jasné, že danými barevnými kombinacemi nic nezkazíte. A to ať už půjde o trička, o šaty, nebo třeba plavky, bez kterých se v létě také neobejdete. Ať už jedete k moři, nebo nikoliv.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment