Módní oblečení pro ženy se nese v duchu pohodlí

Módní oblečení pro ženy je věčně diskutované téma s mnoha otazníky. Co je to vůbec moderní oblečení? Spočívá v barvě, vzorku, střihu? To bezesporu ano, protože pro každou sezónu nám návrháři přinášejí něco nového, ale módní znamená především i pohodlné. V takovém oblečení se musí žena cítit dobře. Příjemný materiál i střih musí korespondovat s osobností nositelky. Co je tedy IN pro stávající sezónu?

middle2

Jaro/léto 2016 a sportovní elegance

Jaro se většinou nese v duchu sportovní elegance. Když pomineme zaměstnání, kde mnoho z nás musí chodit dle společenských norem – sukně, sáčko, lodičky, pak je nejčastěji používaným zbožím právě sportovní elegance. Sukně různých délek, příjemný materiál, tričko a k tomu plátěnky, tenisky, balerínky či sandále. Vždy hodně záleží na momentální příležitosti i náladě. Výjimku netvoří ani tenisky na klínku či podpatku, takže je využijeme pro nákupy s kamarádkou i nošení do práce.

Ležérní halenky a sukně

Momentálně frčí velmi ženské kombinace sukně a ležérní halenky, košile, topu nebo trička. Doplníme-li dámské oblečení nesoucí se v duchu sportovní elegance o pohodlné botasky, můžeme takto vyrazit i na městský výlet. Bonusem u sportovní elegance je, že se poměrně snadno kombinuje s dalším oblečením i obuví. Jarní i letní dámské oblečení by mělo být prodyšné a pohodlné. Rozhodně v šatníku nesmí chybět pár kousků pro běžné nošení, a také módní trendy do společnosti.

Pudrově růžová a modrá jako nebe

Hitem pro jaro/léto 2016 je pudrově růžová a modrá jako nebe. Právě tyto dvě barvy tvoří společně barevný a vkusně sladěný duet. Obě barvy mají snadné a příjemné použití, jejich vzájemným propojením vzniká stav harmonie a vyrovnanosti. Doplnit svůj šatník můžete však také o bílou a další příjemné pastelové odstíny. Vítězné barvy byly vybrány především z důvodu, že mají za úkol odklonit stres, nervozitu, starosti a následky dnešního uspěchaného světa. Oblečení pro ženy má mimo jiné letos pomoci i k duševní pohodě.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment