Jak rychle získat peníze? Pomůže autozastavárna!

Autozastavárna

Máte hluboko do kapsy? Zastihly vás mimořádné výdaje nepřipravené? Chybí vám hotovost pro rozjezd vašeho podnikání? Kromě krkolomného a zdlouhavého vyřizování úvěru v bance, nebo služeb podezřelých lichvářů, je tu nově také možnost využít služeb autozastavárny. Oč se jedná? Ve zkratce, je to možnost dát vaše auto do zástavy. Můžete tak mít velice rychle k dispozici až 80% z hodnoty vašeho vozidla. Bez zbytečného papírování a bez nutnosti nahlédnout do registru vozidel.

Autozastavárna

Autozastavárna

Jak na to?

Je to velice jednoduché, stačí zvednout telefon a zavolat do jedné z poboček autozastavárny, které jsou v každém krajském městě. Můžete volat kdykoli, sedm dní v týdnu, v kteroukoli denní dobu. Další možností je vyplnění internetového formuláře. V odpovědi nebo při telefonním hovoru se také hned dozvíte přibližnou cenu za váš automobil. Pak už stačí jen domluvit osobní schůzku na pobočce, a nebo pokud se nemůžete dostavit, tak i u vás doma. Tam společně oceníte váš vůz a stanovíte jeho přesnou hodnotu. Cenu v autozastavárně může zvýšit jak značka vozidla, tak i celkový technický stav, počet najetých kilometrů a výbava. Vše je posuzováno individuálně.

Domů vozem i s penězi

Po podpisu smlouvy, na období od jednoho týdne až po dvanáct měsíců, můžete vozidlo dále v klidu užívat. Stačí mít k vozidlu oba klíče a sjednané havarijní pojištění. Pokud ho nemáte, rádi vám ho na pobočkách pomohou zajistit. Za cenu mírného navýšení manipulačního poplatku tak můžete odjet domů zpět i s penězi.

Druhou možností je nechat vozidlo ve správě autozastavárny na hlídaném parkovišti, kde o něj bude náležitě postaráno. Není potřeba splňovat žádné další podmínky, auto necháte na parkovišti a odejdete s hotovostí. Autozastavárna vám dokáže rychle vytrhnout finanční trn z paty.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment