Operativní leasing kalkulačka

Operativní leasing je skvělou možností pro společnosti, které nechtějí, nebo z nějakého důvodu třeba nemohou investovat svůj kapitál do nového vozového parku. V tomto případě tedy zvolí možnost dlouhodobého pronájmu vozidla, popřípadě celého vozového parku. Nejen tyto výhody jsou důvodem pro který je mezi společnostmi aktuálně tak oblíbený a využívaný.

Operativní leasing

Operativní leasing

Dlouhodobě si můžete pronajmout vozidla, za která poté již neplatíte žádné náklady navíc. Ty už jsou totiž přímo zahrnuty ve splátkách operativního leasingu. V průběhu roku Vás tedy již nepřekvapí nečekané platby, které by byly spojeny s nezbytným pojištěním vozů, jejich servisem, vedením elektronických knih jízd a tankovacích karet nebo dalších položek.

Služby spojené s operativním leasingem také obsahují pravidelný report s aktuálními informacemi a přehledem o stavech vozů i veškerých provozních nákladech. Nemusíte se tedy obávat toho, že Vám nějaká důležitá informace nebo položka unikne. Po celou dobu máte komplexní a aktuální přehled. Dalším bonusem je ten, že vozidla ve Vašem vozovém parku můžete průběžně měnit.

Informace k těmto službám jsou k dispozici na –  operativní leasing kalkulačka. Zde  je pro Vás připravena také jednoduchá kalkulačka, která Vám pomůže s modelací požadavků pro Váš operativní leasing. Stačí zadat Vámi zvolené údaje do on-line formuláře a můžete se těšit na kalkulaci, která poputuje přímo do Vašeho e-mailu. Nemusíte se obávat časové prodlevy, kalkulace operativního leasingu Vám bude doručena bleskově. Přitom pro její vypracování potřebujete pouze tyto základní informace: značku a typ vozidla, jeho pořizovací cenu bez DPH a údaj o tom, jak dlouho chcete operativní leasing využívat. Nejedná se tedy o žádné složité a časově náročné zadání.

05285c1f3595dd3f82d02d8fec4cd433

Pokud s využítím operativního leasingu ještě Váháte, možná by Vás mohlo zajímat, že měsíční splátky jsou pro Vás daňově odečitatelné a akontace není nutná v naprosté většině případů. Pokud jste navíc velkoodběratelem, jsou pro Vás připraveny zajímavé slevy.

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment