Pořiďte si kvalitní dveře Zlomek

Vybrat správné dveře není nic jednoduchého, zvláště, když je potřeba brát ohled na mnoho faktorů, které ovlivňují zásadně to, jaký typ dveří je potřeba zvolit konkrétně.

Ať už kupujete dveře obyčejné, bezpečnostní nebo  interiérové, s výběrem vám poradí v prodejně dveře Zlomek Praha. Jde o tradičního českého výrobce, který nabízí kvalitní dveře pro vaši domácnost.

Dveře Zlomek

Dveře Zlomek

Dveře Zlomek vám ulehčí výběr

Dveře Zlomek  nabízí opravdu široký sortiment dveří v nejrůznějších rozměrech i vzorech a designu. Všechny jsou vyrobeny dle příslušných norem. Výrobce vám nabízí také servis v podobě odvozu starých dveří, zaměření a záruční i pozáruční servis. Vybrat si vhodné dveře do interiéru je potřeba dle rozměrů, podle směru otevírání a také podle vzhledu, zda chcete se skleněnou výplní či bez nebo například se zrcadlem. Výběr dveří v prodejně Zlomek Praha je bohatý a zkušení pracovníci vám poradí jak na to.

Dveře Zlomek Praha jsou to nejlepší pro váš byt

Dveře vybíráme samozřejmě i podle ceny. V závislosti na tom, kolik chceme do nich investovat,  můžeme vybírat nejlevnější typy dveří s lakovaným povrchem, který je natisknutý přímo na povrchu MFD. Oblíbené jsou fólie, 3D fólie a CPL lamináty. Dveře Zlomek nabízí také dveře s povrchem z dýhy, které jsou ve vyšších cenových relacích.

Dveře Zlomek jsou nedílnou součástí každého interiéru. Dekor dveří má ladit s podlahou i okny. Nebojte se volby dvou odstínů či kontrastních barev. Chcete-li dveře se skleněnou výplní do interiéru, pak si vybírejte s bezpečnostní folií či bezpečnostním sklem, které se v případě rozbití neroztříští na drobné střepy. Jsou maximálně bezpečné v domácnostech s malými dětmi a domácími zvířaty. Nezapomeňte také na vhodné zárubně a kování, které doladí celkový vzhled dveří.

Navštivte naši prodejnu a vyberte si osobně z mnoha dekorů.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment