Je pro vás nový server příliš drahý? Doporučujeme repasovaný

Koupě nového serveru není zrovna levnou záležitostí a pro některé typy projektů je jeho cena příliš vysoká. Naopak server použitý může vzbuzovat obavy, jestli bude dostatečně funkční a spolehlivý. V takovém případě pro vás máme ideální řešení – repasované servery. Co si pod tímto pojmem vlastně představit a jak takový server vybírat vám poradíme v následujícím článku.

Co to vlastně repasovaný server je?

Jednoduše řečeno jde o lehce použitý server, který prošel generálním servisem. Server je při repasování kompletně rozebrán na jednotlivé díly. Všechny komponenty jsou následně zkontrolovány a očištěni, jestliže jejich stav není ideální, jsou nahrazeny komponenty novými. Díky této rekonstrukci je výrazně zvýšena celková funkčnost a spolehlivost serveru. Největší výhodou je fakt, že kvalitně repasovaný server pořídíte za zlomek ceny serveru nového.

Vybírejte pečlivě

Jak odlišit lehce použité a kvalitně repasované servery od těch, které již mají své nejlepší doby dávno za sebou? Důležité je obrátit se na specialistu v oboru. Jedná se o celkem specifický produkt, tudíž není vhodné kupovat repasovaný server například od prodejce praček. Dále se zaměřte na to, aby prodejce nabízel i další příslušenství serverům a jejich servis.

Vlastní specialisté

Zaměřte se na to, aby firma, u které server pořizujete prováděla celé repasování sama. Pouze takový specialista vám dokáže zaručit to, že byl celý repas proveden správně a server tak bude fungovat správně. Pozor si dejte zejména na dovezené, již repasované servery ze zahraničí. U takových serverů vám prodejce nedokáže zaručit jejich skutečnou funkčnost a spolehlivost.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment