Firemní akce a oslavy v Pivovarském dvoře Chýně

Firemní akce a oslavy, na něž budou všichni zúčastnění vzpomínat, to je ideální myšlenka, kterou lze jen stěží uskutečnit, pokud nemáte vhodné prostory pro oslavu či seminář. Pivovarský dvůr Chýně nabízí prostory restaurace pro maximální počet osmdesáti osob. Samozřejmostí je zajištění vhodného menu anebo balíčků v případě pořádání školení a seminářů.

Hledáte vhodné prostory pro uspořádání firemní akce?

Rodinné oslavy, svatby, pracovní obědy a večeře, firemní akce… Ať už pořádáte jakoukoli oslavu a hledáte vhodné místo, kam se vejde i početná skupina, všichni strávníci budou spokojeni a nasyceni, neváhejte oslovit pracovníky a šéfkuchaře z Pivovarského dvora Chýně. Zkušenosti, rozlehlé prostory pro čtyřicet až 80 osob a příjemné prostředí jsou dostatečným lákadlem.

Co se týče nabízeného menu, stačí se porozhlédnout po webových stránkách restaurace a už se vám budou sbíhat sliny. Studené předkrmy jako škvarková pomazánka a kozí sýr, teplé předkrmy v podobě drůbežích jater na cibulce a smažených cibulových kroužků, polévky jako cibulačka, česnečka, vývar anebo polévka chlebu dostatečně navnadí mlsné jazýčky k dalším pokrmům. Servíruje se vícero variant kuřecího, krůtího a rybího masa, dále speciality české kuchyně a mistra šéfkuchaře z Pivovarského dvora Chýně. Nechybí ani jídelníček skládající se z jídel z vepřového a hovězího masa, studené mísy a moučníky.

Výčet služeb Pivovarského dvora nezahrnuje možnost pořádání firemních akcí, teambuildingů a seminářů. V objektu je zajištěno parkování, ubytování, možnost ubytování a levné dopravy v rámci Prahy i celé České republiky. Přejete si živou hudbu? Není problém, k poslechu vám zahraje country kapela. Vaše domácí oslava, firemní akce nebo rodinné posezení můžou začít.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Zena.cz

MetSo.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment