Faktoring rychle zajistí finanční prostředky

Faktoring je v podnikatelské sféře často skloňovaným pojmem. Usilujete o zrychlení svého cash flow? Nechcete řešit starší či nedobytné pohledávky, které jsou již po splatnosti? Potřebujete peníze rychle a nechce se vám čekat na úhradu od vašich odběratelů? Využijete službu, na kterou se v Čechách zaměřují speciální faktoringové společnosti.

Nedobytné pohledávky? Faktoring nabízí řešení!

Nechce se vám čekat, až zaplatí vaši odběratelé? Máte zpoždění se splacením svých vlastních závazků a potřebujete je rychle vyřešit? Pak můžete odprodat část svých dosud neuhrazených pohledávek bance nebo speciální faktoringové společnosti. Služba s názvem faktoring je stále více oblíbená, protože vám bez čekání zajistí finanční prostředky z vašich vlastních aktivit.

Velkou výhodou faktoringu je, že nečekáte, až se uhradí vaše faktura podle data splatnosti, které může nastat třeba až za měsíc. Někteří odběratelé navíc hradí faktury i mnohem později a na termín splatnosti neberou zřetel. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že nezískáte celou částku. Výše úhrady se pohybuje kolem 80 % z pohledávky a obdržíte ji ve formě zálohy téměř okamžitě. Banka či faktoringová společnost vás pak nahradí v roli věřitele.

Profesionální služby společnosti Arfin

Ať už chcete využít tuzemský nebo mezinárodní faktoring, doporučujeme vám obrátit se na společnost Arfin, která je opravdovým specialistou ve svém oboru. Kromě odkupu pohledávek, který krátkodobě zrychlí vaše cash flow, se specializuje také na pojištění pohledávek, provozní financování nebo na hodnocení rizik. Její působnost je velmi široká.

Faktoring zde můžete využít v mnoha podobách, například jako regresní či bezregresní, expresní, skrytý, hromadný, in house nebo bilanční. Společnost Arfin působí na trhu již od roku 2002 a má tak bohaté oborové zkušenosti.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Onlinepraha.cz

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment