Úžívejte si léta

Pro nás co mají rádi slunce a teplo je léto konečně tady. Zbavme se všech teplých kabátů svetrů, kulichů a začněme přijímat paprsky sluníčka plnými doušky. Léto je pro většinu lidí to nejkrásnější roční období kdy se lze věnovat aktivitám, které během roku zanedbáváme.

Co třeba sport?

Proč, ne. Začněme třeba během, stačí po malých vzdálenostech jen tak pro dobrý pocit. Komu to nestačí dá si více do těla a nebo přidá další aktivity. Jízda na kole či kolečkových bruslích a kdo nemá rád, může vyzkoušet třeba jógu na zahradě.

Pokud nejste zrovna sportovní typ zvolte jiný pohyb například – tanec. Jen tak pro radost. V létě určitě najdete spoustu akcí kde si pěkně zatancovat a dát si něco na zub. A pro ty co nejsou ani na tanec je vhodná procházka. Ráno a nebo v podvečer kdy není tolik horko se můžete procházet po břehu Vltavy a pozorovat poklidný život kolem.

Koupačka v létě

K létu samozřejmě neoddělitelně patří koupání. Možností je nespočet, každý si přijde na své. Kdo holduje koupalištím a bazénům tak v Praze a okolí si určitě vyberete. Máte-li radši volnost a přírodu, zavítejte k řece, a nebo třeba na Slapy. Pro ty co chtějí mít klid a soukromí se nabízí jezírka a pískovny.

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment